STU PŁOCK Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 21
09-400 Płock

 24 262 35 92
 24 262 92 95
stuplock@poczta.onet.pl

 www.stuplock.pl

STU Płock Spółka z o.o. posiada cztery bazy handlowo – usługowe na terenie województwa mazowieckiego. Świadczymy usługi transportowe oraz rozładunki wagonów, naprawy samochodów ciężarowych i dostawczych oraz przeglądy w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Posiadamy Umowy dealerskie na sprzedaż produktów wielu renomowanych firm np. paliwa PKN ORLEN S.A., węgiel : Kompania Węglowa S.A. i Katowicki Holding Węglowy S.A. nawozy mineralne: Grupa AZOTY, Siarkopol Sp. z o.o., Luvena S.A., ,  materiały budowlane: CEMEX Sp. z o.o., Lafarge Cement S.A., Lhoist Polska Sp. z o.o, Izobud Sp. z o.o., H+H  Sp. z o.o. i wiele innych.

 

 

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box