Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum

ul. Mieszka I 61 C
71-011Szczecin

 91 48 38 171
 91 48 38 176
 www.cb.szczecin.pl
Collegium Balticum, jest Uczelnią wyższą kształcącą na poziomie studiów licencjackich (I stopnia), magisterskich (II stopnia), a także podyplomowych.

Nauka odbywa się w systemie stacjonarnym, niestacjonarnym i wieczorowym, na czterech kierunkach: PEDAGOGIKA, EKONOMIA, POLITOLOGIA i FILOLOGIA.

W Collegium Balticum funkcjonują ponadto: * Biblioteka i Mediateka, * Wydawnictwo Uczelniane, * Akademia Języków Obcych, * Ośrodek kursowy.

Misją Collegium Balticum wypracowaną na bazie 10-letniej działalności edukacyjnej jest dostarczenie studentom kompetencji umożliwiających wszechstronny rozwój w zakresie wiedzy ogólnej i podstaw wiedzy specjalistycznej, realizowanej na poziomie obranego kierunku studiów.

Uczelnia dysponuje własną bazą dydaktyczną oraz parkingiem samochodowym i rowerowym.

Wydział Zamiejscowy w Nowogardzie

ul. Zielona 11

72-200 Nowogard

tel. 91 563 93 96

e-mail: nowogard@cb.szczecin.pl
http://www.nowogard.cb.szczecin.pl/

Wydział Zamiejscowy w Kołobrzegu
ul. Jedności Narodowej 58 A

78 – 100 Kołobrzeg

tel. 601 710 079

e-mail : kolobrzeg@cb.szczecin.pl
http://kolobrzeg.cb.szczecin.pl/

Wydział Zamiejscowy w Stargardzie Szczecińskim
ul. Kazimierza Wielkiego 17

73-110 Stargard Szczeciński

tel. 91 577 83 68, fax 91 577 83 65

e-mail : stargard.szczecinski@cb.szczecin.pl

http://stargard.cb.szczecin.pl/

Laureat w latach:

2011
2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box