Szczecińskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

Szczecińskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

ul. Mieszka I-go 61 C
71-011Szczecin

 91 48 38 164
 91 48 30 581
 www.sce.com.pl
Szczecińskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. jest instytucją szkoleniową, która działa na rynku oświatowym od 1992r. Z oferty ośrodka skorzystało dotychczas ponad 5 000 pracodawców oraz pracowników zachodniopomorskich zakładów pracy. Szkolenia oferowane przez Centrum obejmują różne obszary wiedzy, które pozwalają na przekwalifikowanie się oraz poszerzenie dotychczasowych umiejętności. Dzięki temu, że posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną oraz dysponuje własną bazą lokalową jest w stanie zorganizować szkolenia zgodnie z zapotrzebowaniem.

Laureat w latach:

2011
2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box