TAURON Wytwarzanie S.A.

TAURON Wytwarzanie S.A.

ul. Lwowska 23
40-389Katowice

 32 774 21 38
 32 774 21 02
 www.tauron-wytwarzanie.pl

TAURON Wytwarzanie S.A. wchodzi w skład holdingu TAURON Polska Energia SA; posiada 14-proc. udział w krajowym rynku energii elektrycznej oraz 16-proc. w lokalnym rynku ciepła.

Spółka jest drugim pod względem wielkości producentem energii w kraju. Wytwarza energię elektryczną i cieplną ze źródeł opalanych węglem kamiennym oraz w oparciu o współspalanie biomasy rolnej i leśnej.

Firma posiada dziewięć oddziałów – elektrowni i elektrociepłowni w województwach: śląskim, małopolskim, opolskim i podkarpackim, w następujących miejscowościach: Jaworznie, łaziskach, Trzebini, Będzinie, Stalowej Woli, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Kędzierzynie –Koźlu oraz Bielsku Białej.

Zainstalowana moc elektryczna – 5293, 7 MWe i cieplna – 2418,7 MWt.

Laureat w latach:

2011
2013

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box