Tech-Łoż Bis sp. z o.o.

Tech-Łoż Bis sp. z o.o.

ul. Przybyszewskiego 36
93-188Łódź

 42 684 94 59
 42 684 94 91
 www.techloz.pl

Firma „TECH-ŁOŻ „ Działą na rynku łożysk tocznych od prawie 20-stu lat. Dzięki temu nasze usługi i produkty są sprawdzone i pewnej jakości.

“Tech-Łoż” Oferuje: łożyska toczne firm „NACHI, CODEX, PTL i wielu innych, akcesoria łożyskowe, pierścienie osadcze, oprawy i zespoły łożyskowe elementy uszczelniające i wiele innych, oraz smary specjalistyczne firmy „SOGELUB”.

“TECH-ŁOŻ” jest autoryzowanym dystrybutorem łożysk japońskiej firmy “NACHI” oraz Słoweńskiej firmy „CODEX” na terenie Polski.

Produkty „NACHI” swoją wysoką jakość zawdzięczają temu, iż „NACHI” posiada swoją własną hutę stali, dzięki temu mają kontrolę jakości w całym procesie produkcyjnym.

Produkty „CODEX” charakteryzują się przystępną jakością za przystępną cenę.

W wyniku długoletniego doświadczenia wybieramy dostawców którzy oferują produkty najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty „TECH-ŁOŻ”

Znajdujemy się:

Przybyszewskiego 36

93-188 Łódź

Tel.: (042)684-94-59

Fax.:(042) 684-94-91

6-go Sierpnia18

90-416 Łódź

Tel.: (042) 630-20-34

Tel./Fax.: (042) 633-81-87

Laureat w latach:

2005
2006
2007
2008
2009
2011
2012

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box