TESKO STEEL Sp. z o.o.

TESKO STEEL Sp. z o.o.

ul. Brzezińska 8 A
44-203Rybnik

 32 43 29 131
 32 43 29 120
 www.teskosteel.com.pl
Jesteśmy firmą działającą w branży stalowej, powstałą w 1996 roku. Współpracując z wieloma partnerami krajowymi i zagranicznymi staramy się zagwarantować pełną gamę wyrobów hutniczych. Posiadamy Stalowe Centrum Serwisowe, które stanowi najnowocześniejszą linię do cięcia poprzecznego oraz wzdłużnego blach z kręgów. Produkujemy również taśmy z blach. Posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2009.Ponadto zdobyliśmy „Gazele Biznesu” 2005,2006,2007,2008 oraz 2010.Certyfikaty „ Przedsiębiorstwo Fair Play” w 2007 oraz 2008.Ponadto Certyfikat „Przejrzysta firma” 2011 .

Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej www.teskosteel.com.pl.

Laureat w latach:

2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box