Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych SKOK

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemych SKOK; Sopot

Władysława IV 22
81-743 Sopot

 58 550 97 85
 www.skokubezpieczenia.pl www.skokubezpieczenia24.pl www.skokpozdrowie.pl
SKOK Ubezpieczenia to wspólna marka, pod którą funkcjonują dwa towarzystwa ubezpieczeniowe
z sektora Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych – TUW SKOK (ubezpieczenia majątkowe) oraz TU SKOK ŻYCIE SA (ubezpieczenia na życie). Na polskim rynku ubezpieczeniowym Towarzystwa działają od kilkunastu lat i ubezpieczają ponad milion klientów. Na co dzień oba Towarzystwa łączą swoje siły, oferując pełną gamę produktów ubezpieczeniowych, dopasowanych do oczekiwań
i możliwości klientów.

TUW SKOK istnieje na rynku od 1995 roku i prowadzi działalność w zakresie ubezpieczeń majątkowych i pozostałych osobowych na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 27.02.1995 r.

Do 1997 roku Towarzystwo działało pod nazwą TUW Praca i oferowało ubezpieczenia od utraty pracy. W sierpniu 1997 roku Towarzystwo stało się częścią struktury systemu spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych, czego efektem była zmiana nazwy TUW SKOK i rozpoczęcie działalności na rynku SKOK-ów.

Misją TUW SKOK od samego początku było kształtowanie świadomości ubezpieczeniowej oraz zaspokajanie potrzeb spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych w zakresie ubezpieczeń, poprzez zapewnienie kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej SKOK-om oraz ich członkom,
a w późniejszym czasie również klientom niebędącym członkami SKOK.

Produkty TUW:

– Indywidualne i grupowe ubezpieczenia majątkowe

– Indywidualne i grupowe ubezpieczenia zdrowotne

– Pakiet Ubezpieczeń Majątkowych LABORUS (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa)

TUW SKOK należy do grona 500 największych TUW-ów na świecie, według rankingu Międzynarodowej Federacji Spółdzielczych i Wzajemnych Towarzystw Ubezpieczeniowych (ICMIF). ICMIF, której członkiem jest TUW SKOK to organizacja, skupiająca firmy ubezpieczeniowe z ponad 70 krajów na całym świecie. TUW SKOK jest tez członkiem AMICE Association of Mutual Insures and Insurance Cooperatives, a członek zarządu marki Grzegorz Buczkowski zasiada w Radzie Dyrektora w tej międzynarodowej organizacji zrzeszającej ubezpieczycieli z całej Europy.

Laureat w latach:

2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box