Tuplex Sp. z o.o.

Tuplex Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 19
03-778Warszawa

 22 51 13 100
 22 51 13 101
 www.tuplex.pl
Firma oferuje najszerszą na polskim rynku gamę tworzyw sztucznych kierowanych dla branż: reklamowej, budowlanej oraz przemysłowej. Asortyment zawiera przeszło 10 000 pozycji w 25 grupach produktowych. Prócz szeregu własnych marek, Tuplex jest także dystrybutorem takich koncernów ja 3M, Avery, Bayer, Samsung czy także Altulas i FunderMax.

Na życzenie klientów przygotowuje odpowiednie formaty płyt lub zamawia je bezpośrednio u producentów. Skomputeryzowana linia do cięcia formatów Schelling it works pozwala minimalizować odpad oraz ograniczać koszty. Tuplex posiada 18 przedstawicielstw w Polsce oraz jest obecny w 7 krajach Europy – Rosja, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Serbia.

Laureat w latach:

2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box