Viridian Polska Sp. z o.o.

Viridian Polska Sp. z o.o.

ul. Bielawska 6 lok 9
02-511Warszawa

 22 844 13 33
 22 844 29 62
 www.viridian.com.pl
Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji systemów monitorowania pacjentów (oddziały kardiochirurgiczne, chirurgiczne, kardiologiczne, anestezjologiczne, noworodkowe i dziecięce oraz ratownictwo medyczne).

Dostarczamy aparaturę medyczną firmy Philips- kardiomonitory stacjonarno- transportowe, aparaty do znieczulenia, defibrylatory, aparaty EKG, zintegrowane systemy monitorowania, respiratory, aparaturę do hipotermii terapeutycznej. Oferujemy również akcesoria medyczne jedno- i wielorazowego użytku.

Dodatkowo oferujemy aparaturę firm:
– Advantech – monitory medyczne, platformy komputerowe, wózki pielęgniarskie, – Carefusion – pompy infuzyjne, pulsoksymetry
– MetroDoloris – nowość na polskim rynku – monitory pomiaru poziomu bólu A.N.I.

Zapewniamy najwyższej jakości rozwiązania tworzące lepsze otoczenie i komfort dla pacjenta oraz mające na celu jak najbardziej usprawnić pracę personelu medycznego.

Niepodważalną wartością naszej spółki są pracownicy. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu wyposażyliśmy w urządzenia i akcesoria medyczne dziesiątki klinik i setki oddziałów szpitali w całej Polsce. Naszymi priorytetami są: uczciwość, zaufanie i profesjonalizm. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Posiadanie Certyfikatu Solidnej Firmy buduje nasz pozytywny wizerunek, świadczy o rzetelności, terminowości i jakości wykonywanych dostaw i usług.

Laureat w latach:

2011
2012
2013
2014
2015

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box