Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej sp. z o.o.

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej sp. z o.o.

ul. 4 Marca 38
75-708 Koszalin

 94 347 38 28
 94 342 65 31
 www.zeto.koszalin.pl

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Spółka z o.o. w Koszalinie jest dużą, nowoczesną firmą informatyczną działającą na polskim rynku IT od ponad 50 lat. Firma powstała w 1999 r. jako następca prawny przedsiębiorstwa państwowego Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej, założonego w 1967 roku. Zdobyte prawie pięćdziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi i rozwiązania IT na najwyższym poziomie. Naszymi pracownikami są najlepsi specjaliści z branży IT w regionie. Zatrudniamy około 70 pracowników z czego 60 osób to wysokiej klasy specjaliści, pracujący bezpośrednio na potrzeby klientów.

Firma specjalizuje się w tworzeniu systemów informatycznych dedykowanych do obsługi Sektora Publicznego. W szczególności ZETO Koszalin Sp. z o.o. opracowało i wdraża systemy wspierające obsługę finansową administracji samorządowej (systemy dla Urzędów Miast, Gmin i Starostw Powiatowych), systemy wspierające obsługę jednostek organizacyjne pomocy społecznej oraz system zarządzania dokumentem dedykowany dla sektora publicznego. Jesteśmy również autorami aplikacji internetowych wspierających komunikację pomiędzy mieszkańcami a urzędami. Wykonaliśmy i wdrożyliśmy ogólnopolskie systemy produkcyjne dedykowane do obsługi dokumentów komunikacyjnych oraz ogólnopolski system paszportowy dla zwierząt towarzyszących.

ZETO Koszalin Sp. z o.o. posiada własne Data Center w którym przetwarzane są dane dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na urządzeniach klasy Mainframe oraz świadczy usługi udostępniania aplikacji w chmurze dla klientów korzystających z oferowanego przez firmę oprogramowania. Dla około 600 klientów świadczymy również usługi hostingu stron BIP. W pierwszych miesiącach 2016 roku dokonaliśmy znaczących inwestycji zwiększających możliwości naszego Data Center.

Realizujemy dostawy sprzętu komputerowego i oprogramowania. Wykonujemy ogólnopolskie usługi instalacji sprzętu IT i aplikacji, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Posiadamy status partnera serwisowego firmy LENOVO oraz EPSON. Świadczymy usługi zarządzania infrastrukturą informatyczną naszych klientów. Wykonujemy sieci strukturalne (dedykowane elektryczne i logiczne) oraz sieci bezprzewodowe. Świadczymy usługi związane z ochroną danych osobowych i bezpieczeństwa IT.

W 2003 roku firma uzyskała po raz pierwszy certyfikat jakości ISO 9001:2001, zaś w 2007 roku wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania w zakresie jakości i bezpieczeństwa informacji, zgodny z wymogami norm PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-ISO/IEC 27001:2014-12. ZETO Koszalin Spółka z o.o. jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji w Warszawie oraz Koszalińskiej Izby Przemysłowo Handlowej.

Laureat w latach:

2004
2005
2006
2010
2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box