Zeto Katowice

 

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach sp. z o.o.

ul. Owocowa 1
40-158 Katowice

 32 358 91 00
 32 358 92 77
 www.zetokatowice.pl

Jesteśmy firmą działającą na rynku IT od 1965 roku. Dostarczamy  profesjonalne rozwiązania informatyczne dla sektora publicznego i prywatnego. Głównymi obszarami działalności spółki są: 

  • Tworzenie dedykowanych systemów informatycznych, aplikacji mobilnych i rozwiązań wykorzystujących analitykę biznesową i Big Data,
  •  usługi doradztwa, przetwarzania i zabezpieczania danych.

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy doświadczenie i rozwiązania pracujące w oparciu
o architekturę systemów x86, RISC i Mainframe.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Regionalnej Izby Gospodarczej oraz Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

W latach 2004 i 2006 wdrożyliśmy kolejno zgodny z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-ISO/IEC 27001:2007  system zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji obejmujący  cały zakres działalności spółki.

Laureat w latach:

2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box