Zakład Energetyki Cieplnej STAR-PEC Sp. z o.o.

Zakład Energetyki Cieplnej STAR-PEC Sp. z o.o.

ul. Owidzka 20
83-200Starogard Gdański

 58 56 23 930
 58 56 22 173
 www.star-pec.pl
Zakład Energetyki Cieplnej „STAR-PEC” z siedzibą w Starogardzie Gdańskim to przedsiębiorstwo o długoletniej tradycji i doświadczeniu. Funkcjonuje na rynku już od około 40 lat, przechodząc różne formy prawne i organizacyjne. Jako spółka kapitałowa firma działa od 1992 roku.

Udziałowcem strategicznym Spółki jest podmiot zagraniczny Stadtwerke Leipzig GmbH (Przedsiębiorstwo Komunalne, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lipsku). Pozostałą część udziałów posiada Miasto Starogard Gdański oraz krajowe osoby fizyczne.

Podstawową działalnością Spółki jest działalność koncesjonowana w zakresie wytwarzania, przesyłania i dystrybucji ciepła. „STAR-PEC” wytwarza ciepło dla potrzeb centralnego ogrzewania, wentylacji oraz ciepłej wody.

Spółka dąży do zapewnienia swoim odbiorcom dostaw ciepła i ciepłej wody w sposób ciągły i bezawaryjny, ekologiczny i ekonomiczny, a ponad wszystko w sposób bezpieczny.

Laureat w latach:

2011
2012
2013

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box