Zakład Energetyki Cieplnej Tczew sp. z o.o.

Zakład Energetyki Cieplnej Tczew sp. z o.o.

ul. Rokicka 16
83-110Tczew

 58 531 22 62
 58 531 17 41
 www.zectczew.pl

Zakład Energetyki Cieplnej Tczew to przedsiębiorstwo o długoletniej tradycji i doświadczeniu. Funkcjonuje na rynku tczewskim już około 50 lat, przechodząc różne formy prawne i organizacyjne. Jako spółka kapitałowa działa od 1996 roku.

Udziałowcem strategicznym Spółki jest podmiot zagraniczny Stadtwerke Leipzig GmbH (Przedsiębiorstwo Komunalne, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lipsku), który ma 99,986 % udziałów. Pozostałą część udziałów posiadają krajowe osoby fizyczne.

Podstawową działalnością naszej Spółki jest działalność koncesjonowana w zakresie wytwarzania, przesyłania i dystrybucji ciepła. Wytwarzamy ciepło na potrzeby centralnego ogrzewania, ciepłej wody oraz innych celów technologicznych.

Laureat w latach:

2011
2012
2013

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box