Zakład Obróbki Metali KOMECH Edward Kostrubiec

Zakład Obróbki Metali KOMECH Edward Kostrubiec

al. Warszawska 125
20-824Lublin

 81 533 36 82
 81 742 35 66
 www.komech.com.pl

Zakład Obróbki Metali KOMECH istnieje od 1980 roku i mieści się w Lublinie. Wykonuje części metalowe z dokadnością rzędu 0,002 mm do samochodów, traktorów, dla potrzeb przemysłu maszynowego oraz spożywczego. Ich odbiorcami są duże znane koncerny z Niemiec, Danii, Włoch oraz Holandii.

Wieloletnie doświadczenie sięgające 30 lat sprawia, że firm jest w stanie skutecznie zaspokoić potrzeby Klientów.

Wysoka jakość produktów jest fundamentem, na którym budujenaszą przyszłość. Dlatego też w 2001 roku firma wprowadziła i nadal rozwijasystem zapewnienia jakości PN-EN ISO 9001:2001.

Laureat w latach:

2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box