Zakład Stolarsko-Tapicerski MARIDEX Maciej Musialski

Olszowa 21
63-600 Kępno

  62 782 77 72
  62 782 77 73
  www.maridex.pl

Firma „MARIDEX” od ponad 15 lat zajmuje się produkcja wysokiej jakości mebli, które okazały się bardzo dobrym produktem handlowym nie tylko na terenie Polski ale i całej Europy. W naszej ofercie, którą stale poszerzamy i dostosowujemy do potrzeb klientów oraz wymagań rynku znaleźć można między innymi: meblościanki, szafy, garderoby, komody, biurka, sypialnie oraz najnowsze meble systemowe. Z proponowanymi przez nas produktami można się zapoznać na naszej stronie internetowej www.maridex.pl, która stanowi jedynie skromną wizytówkę bogatej oferty naszej firmy.

Głównym atutem firmy „MARIDEX” jest przede wszystkim wysoka jakość oraz trwałość proponowanych produktów w atrakcyjnych cenach, a także terminowa realizacja zamówień. Ponadto używane materiały do produkcji mebli są zgodne z wymogami norm europejskich, posiadają niezbędne atesty i świadectwa co przedkłada się na zadowolenie klientów.

Najważniejszym osiągnięciem firmy „MARIDEX” jest zajęcie pierwszego miejsca w 2007 w konkursie.

„PRACODAWCA – ORGANIZATOR PRACY BIEZPIECZNEJ” przyznanej przez Państwową Inspekcję Pracy.

Laureat w latach:

2010
2011
2012
2013
2014
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box