Zakład Usług Torowych REM-TOR Sp. z o.o.

Zakład Usług Torowych REM-TOR Sp. z o.o.

ul. Nad Jeziorem 8
83-209Godziszewo

 058 348 00 16
 058 348 00 16
 www.remtor.pl
Zakład Usług Torowych Rem-Tor Sp. z o.o. działa na rynku od roku 1989. Oferujemy wykonanie spawów terminowych oraz regenerację cześci rozjazdowych i szyn w czynnych toarch kolejowych oraz szyn poddźwigowych metodą napawania łukowego. Nieprzerwanie, od wielu lat współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami sparwujacymi nadzór nad bocznicami kolejowymi a także nawiązujemy współpracę z nowymi kontrahentami. Za jeden z celów obralismy sobie propagowanie regeneracji szyn i cześci rozjazdowych metodami spawalniczo-szlifierskimi, jako robót efektywnych i obiżających koszty remontu w nawierzchniach torowych.

Działamy w oparciu o zaświadczenia uprawniające do wykonywania prac spawalniczych wydawane przez PKO PLK Centrum Diagnostyki oraz świadectwo dopuszczenia UTK.

Laureat w latach:

2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box