Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.; Racibórz

ul. 1 Maja 8
47-400 Racibórz

 32 415 24 18
 www.zwik-rac.com.pl
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Raciborzu istnieje od 1874 roku, a w obecnej formie prawnej od 2006 roku. Główna działalność do zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowy odbiór ścieków na terenie Raciborza, Kornowaca, Lubomi, Kobyli. Podstawowe atuty to ujęcie wody podziemnej o bardzo dobrej jakości w Strzybniku uruchomione w 2009 roku, zmodernizowana w 2010 roku oczyszczalnia ścieków i radiowy odczyt wodomierzy.

ZWiK Sp. z o.o. świadczy również i inne usługi w tym tak specjalistyczne jak

· lokalizacja wycieków i armatury podziemnej sieci wodociągowej;

· czyszczenie i udrażnianie sieci kanalizacyjnej metodą hydromechaniczną;

· ekspertyzy techniczne sieci kanalizacyjnej wykonywane na podstawie inspekcji telewizyjnej;

Laureat w latach:

2013
2014
2015

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box