ZOZ Sanatorium MSWiA ORION

ZOZ Sanatorium MSWiA ORION

ul. Warzelniana 1
87-720Ciechocinek

 54 283 91 00
 54 283 63 70
 www.sanatoriummswia.pl
Sanatorium położone jest w centrum uzdrowiska Ciechocinek, w sąsiedztwie zabytkowych Tężni. Ośrodek oferuje: 316 miejsc noclegowych w pokojach 1-,2-,3- osobowych oraz w apartamentach, nowocześnie wyposażoną bazę zabiegową ukierunkowaną na leczenie schorzeń narządów ruchu, górnych dróg oddechowych, dolegliwości reumatycznych, kardiologicznych, osteoporozy, otyłości, indywidualny dobór zabiegów leczniczych, gamę zabiegów odnowy biologicznej, organizację konferencji i pokazów. Sanatorium realizuje świadczenia na rzecz pacjentów ze skierowaniem z NFZ, funkcjonariuszy służb podległych MSWiA, kuracjuszy pełnopłatnych oraz gości hotelowych. Od 2005 roku Sanatorium posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2008.

Laureat w latach:

2010
2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box