Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych „Pro Novum” Sp. z o.o.

ul.Wróbli 38
40-534 Katowice

 32 251 87 39
 32 251 36 19
pronovum@pronovum.pl,
 www.pronovum.pl

 

Jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm oferujących swoim klientom kompleksowe usługi diagnostyczne obejmujące badania diagnostyczne i oceny stanu technicznego oraz aplikacje wiedzy z diagnostyki dotyczące wydłużania trwałości urządzeń cieplno-mechanicznych, zaleceń eksploatacyjnych, remontowych i profilaktycznych. Jesteśmy stałym partnerem elektrowni, firm remontowych i dostawców urządzeń energetycznych w zakresie technologii remontowych, rewitalizacji staliwnych elementów turbin oraz modernizacji urządzeń energetycznych.

Oferowane przez nas usługi są wynikiem 30-u lat doświadczeń oraz nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań technicznych wykorzystujących najnowsze technologie informatyczne. Naszą strategię techniczną i aktualną ofertę prezentujemy systematycznie w Biuletynie Pro Novum stanowiącym dodatek do branżowego czasopisma „Energetyka” oraz na konferencjach, w tym także organizowanych przez Pro Novum, a stanowiących ważne forum wymiany poglądów na temat najbardziej aktualnych problemów polskiej energetyki.

Za swój największy sukces uważamy to, że od 30 lat udaje nam się prowadzić działalność w jednej, dość trudnej branży, jaką jest sektor energetyczny. W tym czasie nie tylko nie poddaliśmy się zawirowaniom politycznym czy gospodarczym, ale stale się rozwijamy pod względem zatrudnienia, majątku i oferowanych usług. Dla naszych klientów natomiast zdecydowanie częściej jesteśmy partnerem, który pomaga rozwiązać problem niż anonimowym wykonawcą zleconych prac.

Kryteria przyznawania tytułu w programie Solidna Firma odzwierciedlają zasady, którymi kierujemy się prowadząc działalność od 30 lat. Jestem przekonany, że budowanie pozycji na rynku czy rozpoznawalnej i dobrze kojarzącej się marki jest możliwe tylko wówczas, gdy prowadzeniu biznesu towarzyszą podstawowe zasady rzetelności i wiarygodności zarówno w stosunku do kontrahentów, jak i do pracowników. W przedsięwzięciach takich jak Program „Solidna firma” warto więc brać udział nie tylko po to, żeby zostać oficjalnie przyjętym do grona „solidnych”, ale też by promować rzetelność biznesową i pokazywać, że nie przeszkadza ona w osiągnięciu sukcesu.

Laureat w latach:

2014
2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box