Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych “Pro Novum” Sp. z o.o.

ul.Wróbli 38
40-534 Katowice

 32 251 87 39
 32 251 36 19
pronovum@pronovum.pl,
 www.pronovum.pl

 

Jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm oferujących swoim klientom kompleksowe usługi diagnostyczne obejmujące badania diagnostyczne i oceny stanu technicznego oraz aplikacje wiedzy z diagnostyki dotyczące wydłużania trwałości urządzeń cieplno-mechanicznych, zaleceń eksploatacyjnych, remontowych i profilaktycznych. Jesteśmy stałym partnerem elektrowni, firm remontowych i dostawców urządzeń energetycznych w zakresie technologii remontowych, rewitalizacji staliwnych elementów turbin oraz modernizacji urządzeń energetycznych.

Oferowane przez nas usługi są wynikiem 30-u lat doświadczeń oraz nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań technicznych wykorzystujących najnowsze technologie informatyczne. Naszą strategię techniczną i aktualną ofertę prezentujemy systematycznie w Biuletynie Pro Novum stanowiącym dodatek do branżowego czasopisma ?Energetyka? oraz na konferencjach, w tym także organizowanych przez Pro Novum, a stanowiących ważne forum wymiany poglądów na temat najbardziej aktualnych problemów polskiej energetyki.

Za swój największy sukces uważamy to, że od 30 lat udaje nam się prowadzić działalność w jednej, dość trudnej branży, jaką jest sektor energetyczny. W tym czasie nie tylko nie poddaliśmy się zawirowaniom politycznym czy gospodarczym, ale stale się rozwijamy pod względem zatrudnienia, majątku i oferowanych usług. Dla naszych klientów natomiast zdecydowanie częściej jesteśmy partnerem, który pomaga rozwiązać problem niż anonimowym wykonawcą zleconych prac.

Kryteria przyznawania tytułu w programie Solidna Firma odzwierciedlają zasady, którymi kierujemy się prowadząc działalność od 30 lat. Jestem przekonany, że budowanie pozycji na rynku czy rozpoznawalnej i dobrze kojarzącej się marki jest możliwe tylko wówczas, gdy prowadzeniu biznesu towarzyszą podstawowe zasady rzetelności i wiarygodności zarówno w stosunku do kontrahentów, jak i do pracowników. W przedsięwzięciach takich jak Program ?Solidna firma? warto więc brać udział nie tylko po to, żeby zostać oficjalnie przyjętym do grona ?solidnych?, ale też by promować rzetelność biznesową i pokazywać, że nie przeszkadza ona w osiągnięciu sukcesu.

Laureat w latach:

2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box