Cennik

 

RODZAJE OPŁAT OPŁATA
Opłata rejestracyjna (nie zależna od wysokości obrotów firmy) + pakiet informacyjny o warunkach uczestnictwa 600 PLN
Wielkość firmy mikro firmy* małe firmy** średnie firmy**** duże firmy****
Opłata związana z I etapem 600 PLN 1200 PLN 1800 PLN 3800 PLN
Opłata związana z II etapem 600 PLN 1200 PLN 1800 PLN 3800 PLN
Opłata związana z III etapem 600 PLN 1200 PLN 1800 PLN 3800 PLN
Opłata jednorazowa – rabat 10 % 2160 PLN 3780 PLN 5400 PLN 10800 PLN
*mikro firmy (przychód do 3 mln PLN za ubiegły rok); ***średnie firmy (przychód od 10 do 50 mln PLN ubiegły rok);
**małe firmy (przychód od 3 mln do 10 mln PLN ubiegły rok);   ****duże firmy (przychód powyżej 50 mln PLN ubiegły rok)

Zasady uczestnictwa w Programie Solidna Firma, którego celem jest nagradzanie przedsiębiorstw certyfikatami wiarygodności, są proste i przejrzyste. Wzięcie udziału w procesie weryfikacji wymaga wniesienia opłat rejestracyjnych i jednorazowych usunąć. O wszystkich kosztach, które wiążą się z kandydowaniem do tytułu Solidnej Firmy informujemy w tabelce poniżej.

Laureaci poprzednich edycji Programu wszystkie opłaty wnoszą o 50% niższe w stosunku do powyższego cennika. Wszelkie informacje o aktualnych promocjach i zniżkach znajdą Państwo na stronie www.solidnafirma.pl.

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box