Złoty Certyfikat firm to wyróżnienie dla firm, które pięciokrotnie, pomyślnie przeszły proces weryfikacji w Programie Solidna Firma.

Poniżej znajduje się pełna lista laureatów tej nagrody z lat ubiegłych, a także zdjęcie poglądowe Złotego Certyfikatu. Gwarantujemy, że otrzymanie tego tytułu przyniesie wymierne korzyści i pozytywnie wpłynie na odbiór firmy w oczach klientów. Zachęcamy do wzięcia udziału w Programie i życzymy powodzenia w procesie certyfikacji!

Laureaci Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma 2017

  1. DREWTUR L.T.M.GREBER Sp.j. ; Turek
  2. Grupa Firm Instalacyjnych sp. z o.o. ; Bydgoszcz
  3. Specjalistyczne Laboratorium Badawcze „ITA-TEST” s.c. Małgorzata Czajkiewicz, Irena Kruszelnicka-Szapałas ; Warszawa

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2016

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2015

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2014

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2013

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2012

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2011

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2010

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2009

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2008

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2007

Laureaci Złotego Certyfikatu Solidna Firma 2006

złoty certyfikat

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box