Prezentujemy przed Państwem usunąć listę kandydatów do tytułu Solidnej Firmy w 2018 roku usunąć. Wśród uczestników tegorocznej edycji Programu znajdują się podmioty gospodarcze z całej Polski, które dzięki swojej przedsiębiorczości oraz stosowaniu dobrych praktykach, zyskały szansę na uzyskanie certyfikatu wiarygodnej i uczciwej firmy usunąć. Niektórzy z kandydatów są zasłużonymi laureatami poprzednich edycji Programu dla wiarygodnych i uczciwych firm. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi uczestnikami!

2019A.R. Skład Sławomir Rybarczyk; Góra Kalwaria
2019ADAGRE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa; Kraków
Akademia Polonijna w Częstochowie; Częstochowa
Alfa Dental S.C. Anna Dudzińska-Filkiewicz, Zdzisław Filkiewicz; Olsztyn
2019ANTICOR Sp. z o.o. ; Wieliczka
2019AURA Technologies Sp. z o.o. ; Warszawa
2019BAMIT sp. z o.o.; Gdańsk
2019BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k.; Gdańsk
2019BetaMed S.A. ; Katowice
Biuro Usługowe MARIO Mariusz Grzęda; Gdańsk
2019BRUK Sp. z o.o. ; Czyżowice
CS Natura Tour sp. z o.o.; Gdańsk
2019Dąbrowskie Wodociągi Spółka z o.o. ; Dąbrowa Górnicza
2019DOBROWOLSCY Sp. z o.o. ; Wadowice Górne
2019Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. ; Wrocław
2019DREWTUR L.T.M.GREBER Spółka Jawna ; Turek
2019Ecovis System Rewident Sp. z o.o.; Warszawa
Elgrom Danuta i Jacek Gromek S.J. ; Falenty Nowe
EMKA S.A.
ENBUD sp. z o.o.; Laskowa
Eurobox Polska sp. z o. o. ; Ujazd
2019EURODACH s.c. ; Piaseczno
2019F.U.H. Semaco sp.j. ; Kraków
Fabryka Mebli BODZIO, Bogdan Szewczyk spółka jawna; Goszcz
2019GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o. ; Zarzecze
Grupa AWW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ; Kalisz
2019Grupa Firm Instalacyjnych Sp. z o.o.; Bydgoszcz
2019Hartuna Sp. z o.o. ; Skarszewy
2019Hasan Zakład Handlowo-Usługowy Antoni Hasenbeck ; Nysa
HYDRO-TOR Zakład Hydrauliki Siłowej Sp. z o.o.; Toruń
2019Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. ; Jastrzębie-Zdrój
JM-TRONIC Sp. z o.o.; Warszawa
2019JURKPOL – FP Sp. z o.o. ; Jaworzno
2019Justart ; Łódź
2019KA-GRA Spółka Jawna ; Warszawa
2019KBH Akord S. J. ; Kraków
Koleje Wielkopolskie spółka z o.o. ; Poznań
Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa sp. z o.o. ; Bełchatów
KOSD Wrocław Sp. z o.o. Sp. K.; Nasławice
KUBI s.c. ; Gdynia
Marken Systemy Antywirusowe ; Gdynia
MERITUM K.Piechówka sp.j.; Bielsko-Biała
2019Miejski Zarząd Nieruchomości Spółka z o.o. ; Trzebinia
2019Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. ; Grudziądz
MTL ASCO sp. z o.o.; Pyskowice
2019Multiserwis Sp. z o.o. ; Krapkowice
NORD EXPRESS sp. z o.o.; Słupsk
NOWIGO Sp. z o.o. ; Pobiedziska
Od A do Z sp. z o.o.; Łódź
PBM Południe S.A. ; Warszawa
2019PKP Cargo S.A.; Warszawa
PKP CARGO SERVICE Sp. z o.o.
2019Plan Kochaniec & Limanówka; Trzetrzewina
Poczta Kwiatowa sp. z o. o. ; Warszawa
2019POWER Sp. z o.o. ; Warszawa
PPB Perfekt Sp. z o.o.; Bydgoszcz
2019PPF HASCO-LEK S.A.; Wrocław
2019PPU BUDOMONT-7 Spółka z o.o. ; Ruda Śląska
PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf ; Szczecin
Pronet-Color sp. z o.o. ; Gdynia
2019PROTERM Barczewski Kaczmarek Kłos sp. j.; Bydgoszcz
2019Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud sp. z o.o. ; Wrocław
2019Przedsiebiorstwo Drogowo – Budowlane sp. z o.o. ; Brodnica
2019Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna sp. z o.o. ; Łęczna
Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW sp. z o.o. w Pile
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe “REM-BUD” Barbara Ogiegło; Katowice
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane BUDECON S.A. ; Sosnowiec
2019Przedsiębiorstwo Naukowo-Badawczo-Usługowe BT Teresa Buzińska ; Bielsko-Biała
2019Przedsiębiorstwo Realizacyjne “INORA” INORGANIC ACTIVITIES Sp. z o.o. ; Gliwice
2019Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych “Pro Novum” Sp. z o.o. ; Katowice
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś Sp.J.; Godzikowice
2019QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o. ; Zabrze
2019Quadrum S. A. ; Kraków
2019RISER sp. z o.o. ; Jaworzno
Sofia Biuro Rachunkowe Zofia Kostyło; Bytom
Souvre Internationale Sp. z o.o. Sp.k. ; Inowrocław
2019Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA-TEST s.c.; Warszawa
2019Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Robotnik ; Zamość
2019Stalprodukt Serwis sp. z o.o. ; Bochnia
2019Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. ; Poznań
2019VBW Engineering sp. z o.o.; Gdynia
WEGNER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa; Poznań
Wodociągi i Kanalizacja HYDROKOM Sp. z o.o. w Kluczborku
Wytwórnia Worków Papierowych Alicja i Jan Kaplarczyk sp.j. ; Sierpc
2019Zakład Elektro-Energetyczny Elektro-Projekt Jacek Włodarczak; Poznań
2019Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej sp. z o.o.; Koszalin
2019Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach sp. z o.o. ; Katowice
2019Zakład Mechaniki Przemysłowej “ZAMEP” Sp. z o.o. ; Gliwice
2019Zakład Usług Brukarskich “ADROG” Spółka Jawna Adam Dybcio, Eugenia Dybcio ; Warszawa
2019Zarząd Budynków Miejskich I TBS ; Gliwice
2019Zewnętrzny Dział Kadr ANDO Sp. z o.o.; Bydgoszcz
2019ZPTS Remigiusz Chełchowski i Wspólnicy Spółka Jawna; Milanówek

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box