PIRAMIDA SOLIDNOŚCI

To szczególna forma uhonorowania, przyznawana od 2004 roku w formie unikatowej statuetki. Nagroda jest wyróżnieniem specjalnym członków Kapituły i Laureatów Programu Solidna Firma o charakterze personalnym, dedykowanym osobowościom za wybitne osiągnięcia na polu gospodarki, kultury i nauki. Piramida Solidności cieszy się wyjątkowym prestiżem i jest wyrazem szczególnego uznania dla Laureata i Jego dokonań.

Wśród osób nagrodzonych statuetką w latach minionych są między innymi: Barbara Wachowicz, Krzysztof Gosztyła, Katarzyna Pakosińska, Janina Paradowska, Roman Kluska, Marek Niedźwiedzki, Maryla Rodowicz, Michał Urbaniak, Wiktor Legowicz, prof. Henryk Skarżyński, Elżbieta i Krzysztof Pendereccy.

Przykładowe kategorie w których przyznawane są Piramidy Solidności: Biznes, Zdrowie, Inwestycja, Kultura, Muzyka, Sport, Osobowość, Kobieta Sukcesu.

Nagroda przeznaczona jest tym wyjątkowym osobowościom, których codzienna praca spotyka się z najwyższym uznaniem a jej efekty na różne sposoby służą szeroko pojętym celom społecznym. W tym roku po raz pierwszy Piramida Solidności przyznana zostanie przedsiębiorcom, za którymi stoją lata doświadczeń w budowaniu zaufania do marki, jakości, solidności, a także nieoceniona umiejętność zarządzania firmą .

piramida solidarności

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box