PIRAMIDA SOLIDNOŚCI

To szczególna forma uhonorowania, przyznawana od 2004 roku w formie unikatowej statuetki. Nagroda jest wyróżnieniem specjalnym członków Kapituły i Laureatów Programu Solidna Firma o charakterze personalnym, dedykowanym osobowościom za wybitne osiągnięcia na polu gospodarki, kultury i nauki. Piramida Solidności cieszy się wyjątkowym prestiżem i jest wyrazem szczególnego uznania dla Laureata i Jego dokonań.

Wśród osób nagrodzonych statuetką w latach minionych są między innymi: Barbara Wachowicz, Krzysztof Gosztyła, Katarzyna Pakosińska, Janina Paradowska, Roman Kluska, Marek Niedźwiedzki, Maryla Rodowicz, Michał Urbaniak, Wiktor Legowicz, prof. Henryk Skarżyński, Elżbieta i Krzysztof Pendereccy.

Przykładowe kategorie w których przyznawane są Piramidy Solidności: Biznes, Zdrowie, Inwestycja, Kultura, Muzyka, Sport, Osobowość, Kobieta Sukcesu.

Nagroda przeznaczona jest tym wyjątkowym osobowościom, których codzienna praca spotyka się z najwyższym uznaniem a jej efekty na różne sposoby służą szeroko pojętym celom społecznym. W tym roku po raz pierwszy Piramida Solidności przyznana zostanie przedsiębiorcom, za którymi stoją lata doświadczeń w budowaniu zaufania do marki, jakości, solidności, a także nieoceniona umiejętność zarządzania firmą .

piramida solidarności

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box