2011A.R. Skład Sławomir Rybarczyk
2011ABATEC Monika Pańko
2011ADAGRE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa; Kraków
2011ADAH Ćwiertka sp. j.
2011AGRO-HANDEL Sp. z o.o.
2011AL-TECH Sp. z o.o. ; Mników
2011ALEXIS II E. i M. Łukasik sp.j.; Reguły
2011ANDRZEJEWSKI – Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.
2011ANKOL Sp. z o.o. ; Chorzelów
2011ARKA-MEGA S.A.
2011AS-BAU S.A.
2011ATTUARIO Sp. z o.o. Sp.k. ; Warszawa
2011AUTO-HIT S.A.
2011AutoID Polska S.A.
2011B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.
2011Baltimpex Telecom Group SA Katowice
2011BAROSZ GWIMET Sp. z o.o.; Marklowice
2011BENEDICA Bogdan Boczar
2011Berndson sp. z o.o.
2011BEST S.A.
2011Bielskie Zakłady Obuwia Befado sp. z o.o.
2011BinŻ Spółka Akcyjna
2011BIPROMASZ Sp. z o.o. sp. k.
2011British School ICT sp. z o.o. Spółka Komandytowa
2011BSK Return S.A.
2011CAMSAT Gralak Przemysław
2011Cardco sp. z o.o.
2011Carefleet S.A.; Wrocław
2011Cargosped sp. z o.o.
2011Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
2011Centrozap Finanse Sp. z o.o.; Katowice
2011Centrum Ceramiki Budowlanej Importex Czernialis Sp.J.
2011Centrum Elektryczne „ANIA” Boguccy i spółka sp.j.
2011Centrum Handlowe RYŚ sp. z o.o.
2011Centrum Witek Karolina Witek
2011CERTES Sp. z o.o.
2011CMG – Creative Marketing Group Artur Gawryluk
2011Comex Deweloperstwo Sp. z o.o. Sp. K.
2011Conrad sp. z o.o.
2011CS Natura Tour sp. z o.o.; Gdańsk
2011Cukiernia „Carolin & Simon” s.c. Sergiusz Siemionko, Władysława Siemionko, Gabriela Siemionko
2011Dąbrowskie Wodociągi Spółka z o.o. ; Dąbrowa Górnicza
2011Dagnez Firma Konfekcyjna; Kraków
2011DART-POL s.c. Adam Kowalik, Marcin Myśliwiec
2011Demag Cranes & Components Sp. z o.o.
2011Despol sp. z o.o.
2011Dofama Thies sp. z o.o.
2011Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. ; Wrocław
2011Dora Metal sp. z o.o.
2011Dorma Polska sp. z o.o.
2011Drabpol Sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik
2011DREWTUR L.T.M.GREBER Spółka Jawna
2011Drukarnia UPI Sp. z o.o.; Warszawa
2011DSV Road Sp. z o.o.
2011Ecovis System Rewident
2011EKO DOLINA Sp. z o.o.
2011Elektrim-Volt S.A.
2011Elgrom Danuta i Jacek Gromek S.J. ; Falenty Nowe
2011EMPOL S.J.; Źródła
2011ENERGA-OPERATOR Produkcja Sp. z o.o.
2011Eniro Polska sp. z o.o.
2011ENREM-POŁANIEC sp. z o.o. Tursko Małe
2011EURODACH s.c. ; Piaseczno
2011Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.
2011Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.
2011Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe sp. z o.o.
2011EVIO Polska Sp. z o.o.
2011exitoBroker Sp. z o.o.
2011F.H.U. „WOJBUD” Wojciech Knapik
2011F.U.H. Semaco sp.j. ; Kraków
2011Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.; Lublin
2011Fabryka Drutu Gliwice S. A.
2011Fabryka Maszyn Budowlanych Bumar-Hydroma S.A.
2011Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk – Goszcz ; Twardogóra
2011Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A.
2011Fabryka Sprężyn „Bonell-Bis” Józef Hliwa sp.j. ; Twardogóra
2011FAMA Sp. z o.o.
2011Family House Sp. z o.o.
2011Family Life Poznań Sp. z o.o.
2011Fines
2011Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2011Firma W.Lewandowski Produkcja-Handel-Usługi
2011FM Produkty dla Stomatologii W. Feć, B. Feć sp.j.
2011For-Net S.A.
2011FORPOSTA S.A.
2011Fundusz Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o.; Sosnowiec
2011Ganz Polska sp. z o.o.
2011Gazstal S.A.
2011Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.
2011Gold Partner Sp. z o.o.
2011GPW Dystrybucja Sp. z o.o.; Katowice
2011Gracja sp. z o.o.; Cieszyn
2011Granit Strzegom S.A.; Strzegom
2011GRASO – Zenon Sobiecki
2011GREENLAND Technologia EM Sp. z o.o.
2011Grupa Firm Instalacyjnych Sp. z o.o.
2011Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.
2011GWM sp. z o. o.; Gorzów Wlkp.
2011Hand-Prod sp. z o.o.
2011Hartuna Sp. z o.o. ; Skarszewy
2011Hasan Zakład Handlowo-Usługowy Antoni Hasenbeck ; Nysa
2011Hasco-Lek Przeds. Prod. Farmaceutycznej S.A.
2011Henpol sp. z o.o.
2011Human Partner Sp. z o.o.
2011HYGIEIA Chojnacki Sp.j. ; Kraków
2011Iławskie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane sp. z o.o.
2011IMEXBAU-MAGOL Przeds. Robót Ziemnych i Budowlanych J. i Z. Zaczek sp.j.; Maciejowice
2011INCHEM POLONIA sp. z o.o.
2011Inpol-Krak sp. z o.o.
2011InsERT S.A.
2011Instytut Odlewnictwa
2011Instytut Technik Innowacyjnych EMAG ; Katowice
2011INVENA S.A.
2011Inwestycje.pl S.A.
2011Irex-Gaz sp. z o.o.
2011ISKO sp. z o. o. Grupa SBS ; Jastrzębie Zdrój
2011Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. ; Jastrzębie-Zdrój
2011JM-TRONIC sp. z o.o.
2011JURKPOL – FP Sp. z o.o. ; Jaworzno
2011Justart ; Łódź
2011KARCZ Sp. z o.o.
2011KBH Akord S. J. ; Kraków
2011Kolonia sp. z o.o.
2011KOM-EKO S.A.
2011Komat Mieczysław Kozłowski
2011KONGSBERG AUTOMOTIVE Sp. z o.o.
2011Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa sp. z o.o. ; Bełchatów
2011KUBI s.c. ; Gdynia
2011Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona sp. z o.o.
2011Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.; Poznań
2011LAVEA Poland Adam Duszyński
2011Libet S.A.
2011LKJ-BUD Sp. z o.o.
2011Lubuska Grupa Kapitałowa Jarosław Łoń
2011Łęczyńska Energetyka spółka z o. o. w Bogdance
2011Marken Systemy Antywirusowe ; Gdynia
2011Martela sp. z o.o.
2011MCR Corporation Mincer Mona-Liza Cos. France Janina Mincer
2011MEDICOR Kabza sp.j.; Pabianice
2011Megamedia sp. z o.o.
2011MENTOR S.A.
2011MERITUM K.Piechówka, W.Kasperek sp.j.
2011Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o.
2011Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
2011Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. ; Grudziądz
2011Mielecka Szkoła Biznesu Policealne Studium Zawodowe dla Dorosłych
2011Multiserwis Sp. z o.o. ; Krapkowice
2011Natalia-Gold Złoto – Srebro Józef Czerniejewski
2011NEPTUN DEVELOPER Sp. z o.o. ; Szczecin
2011Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Ortodontyczno-Stomatologiczna s.c.
2011Nivette sp. z o.o.
2011NOEX sp. z o.o. sp.k
2011NORD EXPRESS sp. z o.o.
2011OBLIG FINANCE & FACTORING J. Tambor-Jachna, A. Jachna S.C.
2011Odlewnia Żeliwa FANSULD sp.j.
2011OKNO-POL Sp. z o.o.
2011ORLEN Laboratorium sp. z o.o.
2011Ośrodek Szkolenia PAS Piotr Lewandowski
2011P.H. PiAS
2011P.P.H.U. JAS-POL Michał Jasnosz
2011P.P.U.H. Dolomit Kopalnia Ząbkowice S.A.
2011P.P.U.H. VOIGT sp. z o.o. ; Zabrze
2011P.U. HATRANS sp. z o.o.; Łódź
2011PBE Enbud Słupsk sp. z o.o.
2011PERTUS Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych s.c.
2011PIMS Paweł Sajler
2011Plan Kochaniec & Limanówka
2011Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa
2011Poczta Kwiatowa sp. z o. o. ; Warszawa
2011Polcargo International sp. z o.o. Usł. Rzeczoznawcze
2011POLPAIN-PUTKA Sp. z o.o.
2011Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.
2011POWER ENGINEERING S.A.
2011PowerEvents
2011Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych Pegaz sp. z o.o.
2011PPF Hasco-Lek S.A.
2011PPH Varia sp. z o.o.
2011PPHU Kol-Trans-Hut sp. z o.o.
2011PPO Przedsiębiorstwo Państwowe; Strzelce Opolskie
2011PPU Comex sp. z o.o.
2011PPUH Kombinat Budowlany sp. z o.o.
2011PPUH Perfopol sp. z o. o. ZPChr.
2011Prestige Group Renata Fastyn; Brwinów
2011PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf ; Szczecin
2011PROINS S.A.
2011Pronet-Color sp. z o.o. ; Gdynia
2011PROTERM Barczewski Kaczmarek Kłos sp. j.
2011Przeds. Budownictwa Ogólnego Dach Bud sp. z o.o. ; Wrocław
2011Przeds. Dróg i Ulic Leszno sp. z o.o.
2011Przeds. Inwestycyjno-Remontowe Energetyki i Przemysłu Remak-Rozruch S. A.
2011Przeds. Produkcyjno-Handlowe EMIX Rusinowo
2011Przeds. Przemysłu Ziemniaczanego S.A. w Niechlowie
2011Przeds. Wielobranżowe HAWA Jan Walczak
2011Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp.z o.o.
2011Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Budopol S.A.
2011Przedsiębiorstwo Drogowo – Budowlane sp. z o.o. ; Brodnica
2011Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Gliwice Sp. z o.o. ; Gliwice
2011Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna
2011Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW sp. z o.o. w Pile
2011Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe GAZOPOL Ltd Sp. z o.o.
2011Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane BUDECON S.A. ; Sosnowiec
2011Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o.
2011Przedsiębiorstwo Nasienne „SELECTA” Piotr Maciołowski; Poznań
2011Przedsiębiorstwo Naukowo-Badawczo-Usługowe BT Teresa Buzińska ; Bielsko-Biała
2011Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe DORIN Jarosław Piotr Brzęś
2011Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe JO-L Jan Ludwiczak
2011Przedsiębiorstwo Realizacyjne „INORA” INORGANIC ACTIVITIES Sp. z o.o. ; Gliwice
2011Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.
2011Przedsiębiorstwo Sprzetu Ochronnego MASKPOL S.A. ; Konieczki; Panki
2011Przedsiębiorstwo Wdrożeń i Zastosowań Biotechnologii i Inżynierii Genetycznej BIO-GEN Sp. z o.o.
2011Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
2011Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
2011Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu sp. z o.o.
2011PUH Gruntjol Jolanta Kurek-Nowak
2011QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o. ; Zabrze
2011RAMB sp. z o.o.
2011Remedium – Doradcy Finansowi sp. z o.o.
2011Remzap sp. z o.o.
2011RISE Wirtualne Biuro Sp. z o.o.
2011RISER
2011RTA VC Sp. z o.o. sp.k.
2011SABEL Biuro Wdrożeniowo-Projektowe
2011Samorządowa Agencja Promocji i Kultury; Szczecinek
2011Sandvik Mining and Construction Sp. z o.o.
2011Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
2011SANTER Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.; Poznań
2011SAS Institute sp. z o.o.; Warszawa
2011SCANDICA Paweł Sokołowski
2011Scania Production Słupsk S.A.
2011Scanmed Multimedis S.A.
2011SIGMA S.A.
2011Sofia Biuro Rachunkowe Zofia Kostyło
2011Soneta sp. z o.o.
2011Spedycja Polska – Spedcont sp. z o.o.
2011Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna SKŁADNICA
2011SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców
2011Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Robotnik ; Zamość
2011Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców; Czechowice-Dziedzice
2011STALBUD TARNÓW Sp. z o.o.; Mikołajowice
2011Stalprodukt Serwis sp. z o.o. ; Bochnia
2011Stalprofil S.A.
2011Stargardzka Szkoła Wyższa STARGARDINUM
2011STr Shipping and Trading Sp. z o.o.; Szczecin
2011STU PŁOCK Sp. z o.o.; Płock
2011STUDIO ACORD Bogdan Sylwestrowicz
2011Sun & Fun Holidays Sp. z o.o.
2011Sunrise System sp. z o.o.
2011Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja sp. z o.o.
2011Systherm Danuta Gazińska S.J.
2011Szalet Serwis Sp. z o.o.
2011Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum
2011Szczecińskie Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.
2011TAURON Wytwarzanie S.A.
2011Tech-Łoż Bis sp. z o.o.
2011Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. ; Poznań
2011Techniczno-Handlowa Obsługa Rolnictwa Toral E. Krupa
2011TESKO STEEL Sp. z o.o.
2011TFI SKOK S.A. – Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych S.A.
2011TILTAN Sp. z o.o.; Jaworzno
2011TMC Sp. z o.o.; Gdańsk
2011Tuplex Sp. z o.o.
2011UTi Poland Sp. z o.o.; Warszawa
2011V-Gallery PHU Karol Jarzębiński
2011VALVEX
2011VBW Engineering sp. z o.o.
2011VIA POLONIA sp. z o.o.
2011Vinotti Sp z o.o. S.K.A.
2011Viridian Polska Sp. z o.o.
2011WARS S.A.
2011Waśpol Wiesław Waś, Czesław Waś S.J.
2011Web Development Solutions Polska Sp. z o.o.
2011WebDoctor sp. z o.o.; Poznań
2011WESEM D.M.T. Hajduk Spółka Jawna
2011WIBO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
2011WINDA-WARSZAWA Sp. z o.o.
2011Winnicki
2011Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.
2011Wrocławskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A.
2011Wytwórnia Worków Papierowych Alicja i Jan Kaplarczyk sp.j. ; Sierpc
2011Zakład Automatyki i Telekomunikacji sp. z o.o.
2011Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Państwowego Intytutu Badawczego Grodziec Śląski im. Prof. Mieczysława Czai Sp. z o.o.
2011Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej sp. z o.o.
2011Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach sp. z o.o. ; Katowice
2011Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Kraków sp. z o.o.
2011Zakład Energetyki Cieplnej STAR-PEC Sp. z o.o.
2011Zakład Energetyki Cieplnej Tczew sp. z o.o.
2011Zakład Obróbki Metali KOMECH Edward Kostrubiec
2011Zakład Pomiarów i Automatyki Automatyka sp. z o.o.
2011Zakład Stolarsko-Tapicerski MARIDEX Maciej Musialski
2011Zakład Usług Budowlanych POL-MET Piotr Polkowski
2011Zakład Usług Torowych REM-TOR Sp. z o.o.
2011Zakłady Energetyki Cieplnej S.A.
2011Zakłady Mechaniczne Bifamet sp. z o.o.
2011Zarząd Budynków Miejskich I TBS ; Gliwice
2011Zepter International Poland sp. z o.o.
2011Zespół Ciepłowni Przemysłowych Carbo-Energia sp. z o.o.
2011ZOZ Sanatorium MSWiA ORION
2011ZRUG

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box