W ramach Programu Solidna Firma przyznajemy zasłużonym i godnym zaufania przedsiębiorcom Szmaragdową Statuetkę. Jest to wyjątkowe wyróżnienie dedykowane polskim firmom, które aż dwunastokrotnie przeszły pozytywnie proces weryfikacji w naszym Programie.

Zamieszczamy poniżej listę dotychczasowych laureatów Szmaragdów Solidności, a także wizualizację prestiżowej statuetki., Celem Programu Solidna Firma jest docenienie i nagrodzenie spółek, które świadczą wysokiej jakości usługi. Naszym założeniem jest także promowanie dobrych praktyk w firmach.

Laureaci Szmaragdu Solidności 2017

  1. Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. ; Ożarów Mazowiecki
  2. F.U.H. SEMACO Jerzy Skałoń, Marek Strojniak sp.j. ; Kraków
  3. QNT Systemy Informatyczne sp. z o.o. ; Zabrze
  4. Przedsiębiorstwo Drogowo – Budowlane sp. z o.o. ; Brodnica
  5. PPO Przedsiębiorstwo Państwowe ; Strzelce Opolskie

Laureaci Szmaragdu Solidności 2016

Laureaci Szmaragdu Solidności 2015

Laureaci Szmaragdu Solidności 2014

Laureaci Szmaragdu Solidności 2013

statuetka szmaragd

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box