Wśród przyznawanych przez nas nagród znajduje się nagroda specjalna – Perła Solidności. To wyróżnienie dedykowane tym uczestnikom Programu Solidna Firma, którzy aż dziesięciokrotnie przeszli pomyślnie proces weryfikacji i regularnie udowadniali, że świadczą usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Nagradzamy zatem wyłącznie sprawdzone i godne zaufania przedsiębiorstwa, które od lat spełniają wszelkie wymogi programowe, obejmujące m.in. płynność finansową i poszanowanie praw klienta. Poniżej zapoznają się Państwo z listą dotychczasowych laureatów Perły Solidności. Zachęcamy do zgłaszania swojej firmy!

Laureaci Perły Solidności 2017

  1. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. ; Wrocław
  2. ,,Społem” PSS ,,Robotnik” w Zamościu
  3. SABEL Biuro Wdrożeniowo-Projektowe Roman Sabat ; Wrocław
  4. PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf ; Szczecin
  5. RISER sp. z o.o. ; Jaworzno
  6. HARTUNA Sp. z o.o. ; Skarszewy
  7. Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. ; Warszawa
  8. STU PŁOCK sp. z o.o. ; Płock
  9. ANTICOR Sp. z o.o. ; Wieliczka
  10. PPHU JAS-POL Michał Jasnosz ; Tylicz

Laureaci Perły Solidności 2016

Laureaci Perły Solidności 2015

Laureaci Perły Solidności 2014

Laureaci Perły Solidności 2013

Laureaci Perły Solidności 2012

Laureaci Perły Solidności 2011

perłowa statułetka

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box