Zachęcamy do wzięcia udziału i wysyłania zgłoszeń do Programu Solidna Firma poprzez specjalny formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej. Jeżeli spełnią Państwo wszystkie wymagane warunki i przejdą przez trzyetapowy proces weryfikacyjny, otrzymają certyfikat Solidna Firma. To tytuł, który świadczy o tym, że przedsiębiorstwo reprezentuje najwyższy poziom obsługi oraz jest godne zaufania i polecenia.

Program Solidna Firma to:

  • rzetelny, rzeczywisty, ale nieskomplikowany proces certyfikacji;
  • doświadczenie na polskim rynku,
  • realny i bezpośredni kontakt z uczestnikami Programu;
  • indywidualne podejście do podmiotów uczestniczących w Programie;
  • szereg szkoleń w ramach Programu,
  • największa ilość nagród specjalnych.

Aby zostać uczestnikiem Programu Solidna Firma należy przesłać formularz zgłoszeniowy do Sekretariatu Programu. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Dokumenty

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem programu i pobrania formularza zgłoszeniowego:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box