Anticor

ANTICOR Sp. z o.o. 

ul. Wygoda 28
32-020 Wieliczka

 12 288 33 33,
12 278 53 26,

www.anticor.pl

 

Firma ANTICOR jest jednym z największych dostawców materiałów izolacyjnych na rynku polskim jak
i krajach europejskich od 1991r.

Oferujemy materiały IZOLACYJNE i POWŁOKOWE najwyższej światowej jakości. Nasze produkty i technologie z uwagi na wysoką jakość i niezawodność mają zastosowanie w wielu branżach: gazowniczej, wodno-kanalizacyjnej, paliwowej, chemicznej, HVAC (wentylacyjnej, klimatyzacyjnej), elektrotechnicznej i innych.  Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2015.

Jesteśmy członkiem założycielem IGG, KIGE, członkiem SEP oraz członkiem stowarzyszonym Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

Nasza oferta:

  1. powłoki antykorozyjne: ANTICOR Plast, Polyken, ANTICOR Wrap, ANTICORRay, natryskowe PUR, ANTICOR Syntetix CF.
  2. taśmy elektrotechniczne: ELECTRIX, Bishop.
  3. taśmy samoprzylepne: instalacyjne PE i PCW, aluminiowe Aluminio, aluminiowo-butylokauczukowe, laminaty aluminiowe oraz uniwersalne Polytex.
  4. urządzenia specjalistyczne.
  5. usługi – wykonujemy powłoki ze wszystkich oferowanych materiałów. Dysponujemy wyszkoloną kadrą, posiadamy odpowiednie urządzenia i niezbędne umiejętności. Oferujemy nakładanie powłok w stanie ciekłym za pomocą bezpowietrznego natrysku hydrodynamicznego, w tym zakresie posiadamy wieloletnie doświadczenie.
  6. szkolenia – prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne, zakończone testem sprawdzającym
    i wydaniem certyfikatu z zakresu ogólnych zagadnień korozji, pasywnej ochrony przeciwkorozyjnej (materiały powłokowe, technologia wykonania, badania polowe, normalizacja).

Organizujemy sympozja techniczne z zakresu zagadnień ochrony przeciwkorozyjnej.

 

Laureat w latach:

2003
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box