Uczestnicy naszego programu mają możliwość otrzymać prestiżowy Certyfikat Solidnej Firmy. Dlaczego warto wysyłać swoje zgłoszenia i uzyskać ten tytuł?

Odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa to w obecnym świecie ogromne wyzwanie dla zarządu i kadry kierowniczej. Z tego powodu dajemy Państwu sprawdzone narzędzie, które może stać się elementem budowania strategii firmy oraz jej właściwego wizerunku. Tytuł Solidnej Firmy jest dzisiaj rozpoznawany przez klientów i pracowników w całej Polsce, co pomaga uzyskać rozgłos i zainteresowanie w branży polskiego biznesu. Stoją za nami lata doświadczeń i setki laureatów – posiadaczy certyfikatu solidnej firmy. Nasza marka jest jedną z najwyżej pozycjonowanych w sieci i rodzi pozytywne skojarzenia z podmiotem godnym zaufania w kontaktach partnerskich. Wyróżnione przez nas firmy to uczciwi kontrahenci i płatnicy.

 

Certyfikat a rozwój firmy

Certyfikat Solidna Firma to wymierne korzyści dla Państwa przedsiębiorstwa, takie jak:

  • dołączenie do grona znanych i rzetelnych polskich firm,
  • pozytywny PR dla firmy,
  • integracja biznesowa,
  • promocja wśród konkurencji, a także w prasie, internecie i mediach społecznościowych,
  • cykl bezpłatnych porad dla firm w formie szkoleń i konferencji organizowanych w ramach Programu.

 

Wyróżnia nas:

rzetelny, rzeczywisty, ale nieskomplikowany proces certyfikacji
lata doświadczeń w polskim rynku,
rzeczywisty i bezpośredni kontakt z uczestnikami Programu
indywidualne podejście do podmiotów uczestniczących w Programie
największa ilość wyróżnień specjalnych (Złote i Srebrne Certyfikaty, Statuetki: Brązowa, Perłowa, Szmaragdowa, Diamentowa, Rubinowa i Piramidy Solidności).

Pozwól wyróżnić się certyfikatem solidnej i wiarygodnej firmy i zgłoś się do naszego Programu!

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box