BetaMed

BetaMed S.A.

Mikołowska 100A/802
40-065 Katowice

www.betamed.pl

BetaMed S.A. istnieje na rynku od 18 lat. Spółka jest największą w Polsce firmą medyczną zajmującą się długoterminową opieką domową nad osobami przewlekle chorymi i starszymi (również wentylowanymi mechanicznie).  Swoją działalność realizuje w 91 filiach na terenie 11 województw. Zatrudnia blisko 3000 pracowników i opiekuje się ponad 5000 pacjentów.

W odpowiedzi na społeczne oczekiwania i rosnące potrzeby pacjentów w 2014 roku powstała stacjonarna wielospecjalistyczna Clinica BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, której ideą jest oferowanie kompleksowej opieki medycznej dla pacjentów w każdym wieku oraz zapewnienie pacjentom komfortu i bezpieczeństwa poprzez najwyższą jakość usług medycznych realizowanych z poszanowaniem godności pacjenta. 

Placówka oferuje szereg usług między innymi: Poradnię Lekarza POZ (w tym Pediatry, Lekarza Rodzinnego i Internisty) w ramach kontraktu z NFZ, konsultacje Lekarzy Specjalistów (m.in. kardiologa, neurologa, logopedy, laryngologa, chirurga, stomatologa, ortopedy, okulisty, psychologa). Ponadto w ofercie znajduje się diagnostyka obrazowa: USG, również unikatową metodą elastografii, RTG, gastroskopia– także metodą bezstresową (dzięki wprowadzaniu gastroskopu przez nos) oraz kolonoskopia z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Na miejscu działa również punkt pobrań. W Clinice posiadamy także Dział Rehabilitacji, szeroko rozbudowany i doskonale wyposażony w światowej klasy nowoczesny sprzęt, oferujący rehabilitację dla osób w każdym wieku (m.in. platforma stabilometryczna, urządzenie Keiser Functional Trainer). Pacjenci mogą także korzystać z usług Poradni Medycyny Pracy oferującej szeroki zakres badań specjalistycznych skierowanych zarówno do firm, jak i pacjenta indywidualnego.

W ramach BetaMed S.A. działa Zakład OpiekuńczoLeczniczy dla osób starszych i przewlekle chorych w tym wentylowanych mechanicznieBetaMed S.A. jest jedną z nielicznych placówek w Polsce, która opiekuje się dziećmi wentylowanymi mechanicznie. Placówka oferuje też prywatne pobyty dzienne dla osób starszych i niepełnosprawnych.

 

Laureat w latach:

2015
2016
2017
2018
2019

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box