BetaMed

BetaMed S.A.

Mikołowska 100A/802
40-065 Katowice

www.betamed.pl

BetaMed S.A. istnieje na rynku od 18 lat. Spółka jest największą w Polsce firmą medyczną zajmującą się długoterminową opieką domową nad osobami przewlekle chorymi i starszymi (również wentylowanymi mechanicznie).  Swoją działalność realizuje w 91 filiach na terenie 11 województw. Zatrudnia blisko 3000 pracowników i opiekuje się ponad 5000 pacjentów.

W odpowiedzi na społeczne oczekiwania i rosnące potrzeby pacjentów w 2014 roku powstała stacjonarna wielospecjalistyczna Clinica BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, której ideą jest oferowanie kompleksowej opieki medycznej dla pacjentów w każdym wieku oraz zapewnienie pacjentom komfortu i bezpieczeństwa poprzez najwyższą jakość usług medycznych realizowanych z poszanowaniem godności pacjenta. 

Placówka oferuje szereg usług między innymi: Poradnię Lekarza POZ (w tym Pediatry, Lekarza Rodzinnego i Internisty) w ramach kontraktu z NFZ, konsultacje Lekarzy Specjalistów (m.in. kardiologa, neurologa, logopedy, laryngologa, chirurga, stomatologa, ortopedy, okulisty, psychologa). Ponadto w ofercie znajduje się diagnostyka obrazowa: USG, również unikatową metodą elastografii, RTG, gastroskopia- także metodą bezstresową (dzięki wprowadzaniu gastroskopu przez nos) oraz kolonoskopia z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Na miejscu działa również punkt pobrań. W Clinice posiadamy także Dział Rehabilitacji, szeroko rozbudowany i doskonale wyposażony w światowej klasy nowoczesny sprzęt, oferujący rehabilitację dla osób w każdym wieku (m.in. platfotma stabilometryczna, urządzenie Keiser Functional Trainer). Pacjenci mogą także korzystać z usług Poradni Medycyny Pracy oferującej szeroki zakres badań specjalistycznych skierowanych zarówno do firm, jak i pacjenta indywidualnego.

W ramach BetaMed S.A. działa Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla osób starszych i przewlekle chorych w tym wentylowanych mechanicznie. BetaMed S.A. jest jedną z nielicznych placówek w Polsce, która opiekuje się dziećmi wentylowanymi mechanicznie. Placówka oferuje też prywatne pobyty dzienne dla osób starszych i niepełnosprawnych.

 

 

Laureat w latach:

2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box