BetaMed

BetaMed S.A.

Mikołowska 100A/802
40-065 Katowice

www.betamed.pl

BetaMed S.A. istnieje na rynku od 18 lat. Spółka jest największą w Polsce firmą medyczną zajmującą się długoterminową opieką domową nad osobami przewlekle chorymi i starszymi (również wentylowanymi mechanicznie).  Swoją działalność realizuje w 91 filiach na terenie 11 województw. Zatrudnia blisko 3000 pracowników i opiekuje się ponad 5000 pacjentów.

W odpowiedzi na społeczne oczekiwania i rosnące potrzeby pacjentów w 2014 roku powstała stacjonarna wielospecjalistyczna Clinica BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, której ideą jest oferowanie kompleksowej opieki medycznej dla pacjentów w każdym wieku oraz zapewnienie pacjentom komfortu i bezpieczeństwa poprzez najwyższą jakość usług medycznych realizowanych z poszanowaniem godności pacjenta. 

Placówka oferuje szereg usług między innymi: Poradnię Lekarza POZ (w tym Pediatry, Lekarza Rodzinnego i Internisty) w ramach kontraktu z NFZ, konsultacje Lekarzy Specjalistów (m.in. kardiologa, neurologa, logopedy, laryngologa, chirurga, stomatologa, ortopedy, okulisty, psychologa). Ponadto w ofercie znajduje się diagnostyka obrazowa: USG, również unikatową metodą elastografii, RTG, gastroskopia– także metodą bezstresową (dzięki wprowadzaniu gastroskopu przez nos) oraz kolonoskopia z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Na miejscu działa również punkt pobrań. W Clinice posiadamy także Dział Rehabilitacji, szeroko rozbudowany i doskonale wyposażony w światowej klasy nowoczesny sprzęt, oferujący rehabilitację dla osób w każdym wieku (m.in. platforma stabilometryczna, urządzenie Keiser Functional Trainer). Pacjenci mogą także korzystać z usług Poradni Medycyny Pracy oferującej szeroki zakres badań specjalistycznych skierowanych zarówno do firm, jak i pacjenta indywidualnego.

W ramach BetaMed S.A. działa Zakład OpiekuńczoLeczniczy dla osób starszych i przewlekle chorych w tym wentylowanych mechanicznieBetaMed S.A. jest jedną z nielicznych placówek w Polsce, która opiekuje się dziećmi wentylowanymi mechanicznie. Placówka oferuje też prywatne pobyty dzienne dla osób starszych i niepełnosprawnych.

 

Laureat w latach:

2015
2016
2017
2018
2019

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box