solidna firma

 

CS Natura Tour sp. z o.o.; Warszawa

ul. Thomasa Edisona 2
04-510 Warszawa

Infolinia 801 000 527

www.naturatour.pl

?CS Natura Tour? Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku turystycznym ponad 21 lat. W tym czasie Spółka oferowała Klientom szereg usług zorganizowanych na najwyższym poziomie i w przystępnej cenie, odpowiadających ich potrzebom i wymaganiom. Oferta jest bardzo różnorodna, składają się na nią różne formy zorganizowanego wypoczynku, takie jak wczasy, kolonie, obozy, wycieczki, a także organizowanie krótkich imprez prywatnych i firmowych, pobytów weekendowych, balów sylwestrowych, wycieczek po najciekawszych miastach Polski i innych usług turystyczno – wypoczynkowych.

?CS Natura Tour? Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą prowadzącą działalność szkoleniową. Oferta jest skierowana do Klientów związanych z transportem kolejowym i innych firm, które są zainteresowane podnoszeniem kwalifikacji swoich pracowników. Spółka świadczy usługi szkoleniowe oraz egzaminacyjne w zakresie kwalifikacji zawodowych dla zawodów kolejowych, określonych w przepisach wykonawczych do Ustawy o transporcie kolejowym.

?CS Natura Tour? dysponuje 10 Ośrodkami Wypoczynkowymi oraz 3 Centrami Konferencyjno-Szkoleniowymi położonymi w różnych regionach kraju, zarówno w miejscowościach turystycznych nad morzem i w górach, jak i w dużych aglomeracjach miejskich. Atrakcyjne położenie i bardzo dobry dojazd praktycznie do każdego obiektu, także komunikacją publiczną, to podstawowe atuty bazy ośrodków ?CS Natura Tour?. Spółka może tworzyć oferty usług dopasowane do różnych preferencji klientów, zarówno z obszaru turystyki biznesowej jak i dla klientów instytucjonalnych. Np. obsługa różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, jak narady, konferencje, zjazdy, spotkania integracyjne itp.

Uczestnictwo w Programie jest dla nas wielkim prestiżem, mobilizuje to nas do dalszego rozwoju i podnoszenia standardów w naszych obiektach.

 

HALNY , Karpacz

 

Półwysep w Jastarni

MEDUZA, Świnoujście

 

RADOŚĆ, Ustka

STOKROTKA, Karpacz

ZŁOTA RYBKA, Dziwnówek

ZAPRASZAMY

 

Laureat w latach:

2006
2007
2008
2009
2010
2011
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2023

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box