solidna firma

 

CS Natura Tour sp. z o.o.

ul. Dyrekcyjna 2-4
80-958 Gdańsk

Infolinia 801 000 527

 

www.naturatour.pl

 

Firma CS NATURA TOUR Spółka z o.o., specjalizuje się w organizacji krajowego wypoczynku we własnych Ośrodkach Wypoczynkowych położonych w najatrakcyjniejszych nadmorskich i górskich miejscowościach turystycznych. Od roku 2016 także zajmujemy się profesjonalnymi szkoleniami kadr. Posiadamy własną bazę szkoleniową, dydaktyczną i doradczą dostarczając klientowi kompleksową ofertę. Nasze ośrodki szkoleniowe znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.
CS Natura Tour Spółka z o.o. istnieje na polskim rynku turystycznym od 2000 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność oferować Naszym Klientom szereg usług zorganizowanych na najwyższym poziomie i za przystępną cenę, odpowiadających ich potrzebom i wymaganiom. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, składają się na nią różne formy zorganizowanego wypoczynku, takie jak wczasy, kolonie, obozy, wycieczki, a także organizowanie krótkich imprez prywatnych i firmowych, pobytów weekendowych, balów sylwestrowych, wycieczek po najciekawszych miastach Polski i innych usług turystyczno – wypoczynkowych.
Oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin, par, singli oraz seniorów ceniących komfort wypoczynku w bezpośrednim sąsiedztwie morza oraz górskich szlaków turystycznych. Ośrodki położone są w centrum miejscowości, zapewniając możliwość korzystania z atrakcji kurortu oraz wchłaniania wakacyjnej atmosfery.
Bezpieczeństwo i wysoka jakość oferowanych usług to zarówno dla nas jak i naszych Klientów wartość nadrzędna. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, największej organizacji przemysłu turystycznego zrzeszającej wyłącznie solidnych partnerów, co potwierdzamy otrzymaniem Certyfikatu PIT 2018.
Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz doświadczony personel w 7 biurach podróży w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie oraz linia rezerwacyjna 801 000 527 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 17.00. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług również za pośrednictwem strony internetowej. Z przyjemnością pomożemy w wyborze wakacji i przygotujemy ofertę w pełni dostosowaną do Państwa oczekiwań.

HALNY , Karpacz

 

KOLEJARZ, Zakopane

MEDUZA, Świnoujście

 

ZACISZE, Spała

ZAPRASZAMY

 

Laureat w latach:

2006
2007
2008
2009
2010
2011
2016
2017
2018
2019
2020

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box