solidna firma

 

CS Natura Tour sp. z o.o.

ul. Dyrekcyjna 2-4
80-958 Gdańsk

Infolinia 801 000 527

 

www.naturatour.pl

 

Firma CS NATURA TOUR Spółka z o.o., specjalizuje się w organizacji krajowego wypoczynku we własnych Ośrodkach Wypoczynkowych położonych w najatrakcyjniejszych nadmorskich i górskich miejscowościach turystycznych. Od roku 2016 także zajmujemy się profesjonalnymi szkoleniami kadr. Posiadamy własną bazę szkoleniową, dydaktyczną i doradczą dostarczając klientowi kompleksową ofertę. Nasze ośrodki szkoleniowe znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.
CS Natura Tour Spółka z o.o. istnieje na polskim rynku turystycznym od 2000 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność oferować Naszym Klientom szereg usług zorganizowanych na najwyższym poziomie i za przystępną cenę, odpowiadających ich potrzebom i wymaganiom. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, składają się na nią różne formy zorganizowanego wypoczynku, takie jak wczasy, kolonie, obozy, wycieczki, a także organizowanie krótkich imprez prywatnych i firmowych, pobytów weekendowych, balów sylwestrowych, wycieczek po najciekawszych miastach Polski i innych usług turystyczno – wypoczynkowych.
Oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin, par, singli oraz seniorów ceniących komfort wypoczynku w bezpośrednim sąsiedztwie morza oraz górskich szlaków turystycznych. Ośrodki położone są w centrum miejscowości, zapewniając możliwość korzystania z atrakcji kurortu oraz wchłaniania wakacyjnej atmosfery.
Bezpieczeństwo i wysoka jakość oferowanych usług to zarówno dla nas jak i naszych Klientów wartość nadrzędna. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, największej organizacji przemysłu turystycznego zrzeszającej wyłącznie solidnych partnerów, co potwierdzamy otrzymaniem Certyfikatu PIT 2018.
Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz doświadczony personel w 7 biurach podróży w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie oraz linia rezerwacyjna 801 000 527 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 17.00. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług również za pośrednictwem strony internetowej. Z przyjemnością pomożemy w wyborze wakacji i przygotujemy ofertę w pełni dostosowaną do Państwa oczekiwań.

HALNY , Karpacz

 

KOLEJARZ, Zakopane

MEDUZA, Świnoujście

 

ZACISZE, Spała

ZAPRASZAMY

 

Laureat w latach:

2006
2007
2008
2009
2010
2011
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box