Enkev

ENKEV POLSKA S.A.

Traktorowa 139
91-203 Łódź
www.enkev.pl

Początki firmy ENKEV sięgają 1932 roku, kiedy to w Holandii powstał pierwszy zakład produkcyjny wytwarzający wyroby z włókien naturalnych.   W 1964 roku zaczyna się historia zakładu w Łodzi. Dziś posiadamy 50-letnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku polskim i międzynarodowym.

Nasza firma jest wiodącym producentem wyrobów z włókien naturalnych. Wyroby mają bardzo szerokie zastosowanie w produkcji materaców, mebli, foteli samochodowych, filtrów. Służą również jako materiały izolacyjne, opakowania oraz w ogrodnictwie i przemyśle obuwniczym. Używane są także w specjalistycznych produktach technicznych i przemysłowych.

Produkujemy używając naturalnych surowców, będących alternatywą dla materiałów syntetycznych.  Stosujemy najlepsze włókna naturalne: roślinne i zwierzęce sprowadzane do zakładu w Łodzi nawet z odległej Azji i Ameryki.   

Produkty wytwarzane w Naszej firmie, spełniają najwyższe wymagania humanoekologiczne, co potwierdzane jest rokrocznie Certyfikatem: Tekstylia Godne Zaufania. Sposób działania i myślenia firmy jest zawsze ukierunkowany na potrzeby klienta. Firma nasza respektuje zasady uczciwej i terminowej współpracy z kontrahentami.  Jest to podstawowa zasada w działaniu i współpracy z innymi firmami. Proponowane rozwiązania produkcyjne zawsze ukierunkowane są na ochronę środowiska i ekologię.

 

Laureat w latach:

2014
2015
2016
2017
2018
2021
2022
2023
2024

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box