Enkev

ENKEV POLSKA S.A.

Traktorowa 139
91-203 Łódź
www.enkev.pl

Początki firmy ENKEV sięgają 1932 roku, kiedy to w Holandii powstał pierwszy zakład produkcyjny wytwarzający wyroby z włókien naturalnych.   W 1964 roku zaczyna się historia zakładu w Łodzi. Dziś posiadamy 50-letnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku polskim i międzynarodowym.

Nasza firma jest wiodącym producentem wyrobów z włókien naturalnych. Wyroby mają bardzo szerokie zastosowanie w produkcji materaców, mebli, foteli samochodowych, filtrów. Służą również jako materiały izolacyjne, opakowania oraz w ogrodnictwie i przemyśle obuwniczym. Używane są także w specjalistycznych produktach technicznych i przemysłowych.

Produkujemy używając naturalnych surowców, będących alternatywą dla materiałów syntetycznych.  Stosujemy najlepsze włókna naturalne: roślinne i zwierzęce sprowadzane do zakładu w Łodzi nawet z odległej Azji i Ameryki.   

Produkty wytwarzane w Naszej firmie, spełniają najwyższe wymagania humanoekologiczne, co potwierdzane jest rokrocznie Certyfikatem: Tekstylia Godne Zaufania. Sposób działania i myślenia firmy jest zawsze ukierunkowany na potrzeby klienta. Firma nasza respektuje zasady uczciwej i terminowej współpracy z kontrahentami.  Jest to podstawowa zasada w działaniu i współpracy z innymi firmami. Proponowane rozwiązania produkcyjne zawsze ukierunkowane są na ochronę środowiska i ekologię.

 

Laureat w latach:

2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box