Fundusz Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o.

Fundusz Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o.; Sosnowiec

ul. Orląt Lwowskich 23
41-208 Sosnowiec

 32 263 17 33
 www.fenus.pl
Fundusz Obsługi Należności FENUS Sp. z o.o. to firma działająca na rynku wierzytelności oraz usług finansowo-prawnych w sektorze b2b. Zespół pracowników tworzą doświadczeni specjaliści i prawnicy.Wszystkie usługi firmy mają na celu natychmistowe przeciwdziałanie utratcie płynności finansowej klientów, jak również w momentach gdy już do takiej doszło, pomoc w jej odzyskaniu.FON FENUS Sp.z o.o. to nie tylko usługi oparte na wierzytelnosciach, ale również doradztwo prawne, szkolenia na zlecenie firm, usługi finansowe. Ofertę firmy można podzielic na 4 grupy o nazwach: FenusLaw – usługi prawne, FenusDebt – usługi oparte na wierzytelnościach, FenusInvestor- produkty finansowe, FenusModule – usługi projektowane na indywidualne potrzeby Klienta

Laureat w latach:

2011
2012
2013

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box