Infonet Projekt SA

ul. Bystrzańska 94
43-300 Bielsko-Biała

 +48 33 861 11 08
 www.infonet-projekt.com.pl

 

Świadczymy usługi z zakresu budowy, zarządzania, utrzymania i serwisu infrastruktury IT. Specjalizujemy się w rozwiązaniach storage, backup, wirtualizacji, jak również integracji sprzętowej i systemowej. Przeprowadzamy audyty infrastruktury, wdrażamy wysoce wydajne, stabilne i bezpieczne rozwiązania, a na kolejnych etapach współpracy utrzymujemy wdrożone środowisko. Zapewniamy także najwyższej jakości usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, w ramach długoterminowych kontraktów.

Jesteśmy również producentem oprogramowania. Nasze systemy ? ITManager oraz OXARI to obecnie najczęściej wybierane polskie rozwiązania klasy IT Service Management do zarządzania procesami i usługami IT w organizacji.

Zdecydowanie kompleksowość usług to nasz największy atut. W zakresie infrastruktury IT wykonujemy analizę przedprojektową, dobieramy rozwiązania, dostarczamy wymagany sprzęt i oprogramowanie. Od lat jesteśmy partnerem największych marek technologicznych na świecie (Lenovo, IBM, Huawei, Hitachi Vantara). Nasz serwis działa w oparciu o najwyższe standardy zgodne z normą PN-EN ISO:9001:2015. Naszą jakość potwierdzają certyfikaty, wieloletnie doświadczenie i najwyższe kompetencje inżynierów IT realizujących projekty.


Dodatkowo, w branży wyróżniają nas także kompetencje programistyczne. Tworzymy własne oprogramowanie OXARI i ITManager, z których od blisko 20 lat korzysta ponad 1500 klientów z sektora biznes i public.

System  ITManager od ponad 17 lat rozwija zespół doświadczonych architektów i programistów. ITManager zapewnia zgodne z najlepszymi praktykami centralne zarządzanie infrastrukturą informatyczną oraz procesami IT w organizacji. Wbudowany w system zestaw narzędzi wspiera administratorów IT w codziennych obowiązkach, a modułowa budowa pozwala dobrać i wdrożyć wymagane funkcjonalności. Jest to jedno z najskuteczniejszych narzędzi na rynku, które pomaga organizacjom sprostać wymaganiom RODO.

Z kolei OXARI to profesjonalny system klasy ITSM ServiceDesk zgodny ze standardem ITIL. System zawiera narzędzia wspomagające pracę zespołów IT oraz dedykowany zestaw funkcji zaprojektowanych do zarządzania zaawansowanymi procesami biznesowymi. Modułowa budowa systemu w połączeniu z nowoczesnym interfejsem użytkownika pozwala zamodelować dowolną logikę pracy w zakresie tematyki Asset Management, CMDB, ServiceDesk, Workflow oraz MDM.

Każdego dnia świadczymy wysokiej jakości usługi i dbamy o przestrzeganie przyjętych standardów. Nasi klienci doceniają nas za profesjonalizm i rzetelną obsługę, czego dowodem jest długoletnia współpraca. Co rok również otrzymujemy certyfikaty i wyróżnienia od naszych partnerów biznesowych potwierdzające nasze wysokie kompetencje. W tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i wziąć udział w ogólnopolskim programie ?Solidna Firma?, by potwierdzić naszą wiarygodność jako kompetentnego partnera biznesowego.

Laureat w latach:

2022

Zgłoś się już dziś


Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej

box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box