pro bud

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf

ul. Sosnowa 6/2
71-468 Szczecin

 91 453 67 07,
91 453 67 07,
www.probud.net.pl

PROBUD Firma Projektowo-Budowlana została założona w 2005 roku. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy i klienta, awansowaliśmy do grona czołowych firm z branży projektowo-budowlanej. Nagrody i wyróżnienia jakie otrzymaliśmy do tej pory w wielu konkursach i rankingach potwierdzają naszą pozycję, zarówno na rynku lokalnym jak i krajowym.

Jesteśmy przekonani, że szeroki zakres proponowanych usług, kompleksowa obsługa, fachowe doradztwo oraz doświadczenie jakim dysponujemy są wystarczające do uzyskania Państwa zaufania.

Jednym z ważniejszych atutów firmy PROBUD, wyróżniającym nas wśród konkurencji jest to, że nasze możliwości nie kończą się na pojedynczych, podstawowych usługach. Zlecenia realizujemy kompleksowo, co w perspektywie złożoności procedur, uzgadniania i uzyskiwania decyzji administracyjnych, pozwoli Państwu zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Nasze zlecenia realizujemy na najwyższym poziomie. Proponujemy innowacyjne rozwiązania przynoszące wymierne korzyści dla inwestora, gwarantujące najniższe koszta. Nasi projektanci stanowią zgrany i doświadczony zespół projektowy. Stosują nowatorskie, zgodne z obowiązującymi procedurami administracyjnymi, rozwiązania. Optymalnie wykorzystują najlepsze dostępne w branży technologie i aplikacje tj. AutoCAD, ArchiCAD, Norma PRO, Rm-WIN , Robot Structural Analysis Professional.

Nasza firma posiada wszystkie stosowne ubezpieczenia i gwarancje projektowe. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i instytucjonalnych, zarówno prywatnych jak i publicznych.

Do ponownego wzięcia udziału w Programie Solidna Firma skłania nas chęć zaprezentowania firmy jako stale rozwijającego się i prosperującego przedsiębiorstwa, które może poszczycić się licznymi sukcesami projektowo-budowlanymi.

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box