PROTERM Barczewski Kaczmarek Kłos sp. j.

PROTERM Barczewski Kaczmarek Kłos sp. j.

ul. Górzyskowo 12
85-157 Bydgoszcz

 52 376 83 81
 52 372 96 28
 www.proterm.info.pl

Firma PROTERM prowadzi działalność usługowo-handlową od 2004 roku. Obszarem świadczonych usług jest technika grzewcza i sanitarna.

Podstawowym kierunkiem działań firmy jest kompleksowa obsługa zarówno inwestycji, firm i zakładów instalacyjnych, przedsiębiorstw ciepłowniczych i komunalnych, jak i klientów indywidualnych w zakresie:

 • PROJEKTOWANIA I DOBORU URZĄDZEŃ
 • WYKONAWSTWA I MONTAŻU
 • HANDLU I KOMPLEKSOWYCH DOSTAW
 • SERWISU I KONSERWACJI INSTALACJI
  • grzewczych,
  • wodociągowych,
  • kanalizacyjnych,
  • gazowych,
  • wentylacyjnych,
  • klimatyzacyjnych,
  • KOTŁOWNI GAZOWYCH I OLEJOWYCH,
  • WĘZŁÓW CIEPŁOWNICZYCH,
  • CENTRALI KLIMATYZACYJNYCH I WENTYLACYJNYCH,
  • SZAF STEROWNICZYCH.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Grupy Viessmann już od 2005 roku. Viessmann jest  jednym z wiodących, międzynarodowych producentów systemów techniki grzewczej, chłodniczej i klimatyzacyjnej. Działalność firmy Viessmann ma wybitnie międzynarodowy charakter, o czym świadczą 23 zakłady produkcyjne w 12 krajach, biura handlowe w 74 państwach oraz sieć dystrybucyjna licząca 120 oddziałów handlowych na całym świecie.

Proponujemy rozwiązania dla nowych budynków i modernizowanych. W oparciu o dostarczony projekt budowlany lub inwentaryzację obiektu modernizowanego przygotujemy kompleksową ofertę dostawy urządzeń wraz z ich montażem.

Poprzez zastosowanie najnowocześniejszych materiałów i przy wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki dużemu zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry w branży ciepłowniczej i sanitarnej oraz ciągłemu doskonaleniu, podejmujemy nawet najtrudniejsze wyzwania, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2016

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box