Budecon

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane BUDECON S.A.

ul. Braci Mieroszewskich 126 B
41-219 Sosnowiec

 32 299 55 95
 32 299 85 05
 www.budecon.pl

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane BUDECON S.A. działa na rynku polskim w branży budowlanej od 1995 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w realizacjach inwestycji jako Generalny Wykonawca.

Wybudowaliśmy:

  • ponad 850 000 m2 powierzchni handlowych, m.in.:  sklep TOYS R US w Krakowie, Centrum Handlowe PORT ŁÓDŹ, Park Handlowy RAWA, Centrum Handlowe TARGÓWEK, HYPERNOVA Zamość, Pawilony Handlowe BIEDRONKA, Pawilony Handlowe INTERMARCHE i BRICOMARCHE  i wiele innych obiektów
  • Parking Wielokondygnacyjny na terenie Centrum Handlowego MANUFAKTURA w Łodzi.
  • Centrum Kongresowe TARGI KIELCE
  • ok. 2 000 000 m2 powierzchni magazynowych, m.in. dla: Grupy Kęty S.A.- Centrum Magazynowania, Anodownia i Oczyszczalnia Ścieków, linia do odlewania wlewków ze stopów twardych; dla TP S.A.- Centrum Drukowania i Kopertowania
  • ok. 300 000 m2 powierzchni przemysłowych, m.in. dla: UNILEVER  Polska S.A., TCHIBO Manufacturing Poland Sp. z o.o., ISOVER Gliwice, MECALUX Sp. z o.o.
  • ok. 1 500 000 m2 powierzchni dróg i parkingów, m.in. dla: Huty Będzin S.A., drogi, place, obiekty małej architektury w Elektrowni Łagisza  S.A., drogi, parkingi, chodniki i kanalizację w byłej Hucie Cedler S.A. i w Hucie Ferrum S.A. i wiele innych.

Jesteśmy laureatami wielu nagród m.in. : Orły Polskiego Budownictwa, Budowa Roku, Przedsiębiorstwo Fair Play,  Gazele Biznesu, Pracodawca Roku, Diamenty Forbes’a,  Gepardy Biznesu, Solidna Firma, Rzetelna Firma.

Działamy również społecznie poprzez wspieranie m.in. UNICEF, Hospicjum Cordis, Avon Różowa Wstążka, Klub Sportowy Ruch Radzionków.

Obecnie realizujemy wiele inwestycji, w tym rozpoczęliśmyprace budowlane na terenie funkcjonującego Centrum Handlowego WOLA PARK w Warszawie. Inwestycja jest na pewno tematem ciekawym ze względu konstrukcję, jak również ze względu na budowę „na żywym organizmie” czyli w warunkach funkcjonującego centrum handlowego. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w tego typu budowach ,dlatego też specyfika konstrukcji, warunki budowy nie jest dla nas przeszkodą, aby w terminie zakończyć prace. Modernizacja centrum handlowego oraz otaczająca infrastruktura na pewno sprawią, że WOLA PARK będzie  jeszcze bardziej przyjazna dla Klientów.

Laureat w latach:

2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Aby umieścić certyfikat na swojej stronie dodaj do niej poniższy kod:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box