Sofia Biuro Rachunkowe Zofia Kostyło

Sofia Biuro Rachunkowe Zofia Kostyło

ul. Dworcowa 25/27
41-902 Bytom

 32 281 09 40
 32 281 67 51
 www.sofia.pl

Jedno z najstarszych i największych biur rachunkowych na Śląsku.

Zakres usług:

  • doradztwo podatkowe i gospodarcze,
  • reprezentowanie klientów w postępowaniu przed organami podatkowymi oraz przed sądami administracyjnymi,
  • rozliczenia ZUS,
  • usługi księgowe w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych, wraz ze sporządzaniem deklaracji i zeznań (także zagranicznych),
  • obsługa spraw kadrowo – płacowych,
  • szkolenia BHP,
  • porady prawne z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego,
  • opracowanie wniosków kredytowych (business plany),
  • sporządzanie badań ksiąg pod względem rachunkowym i podatkowym (audyt księgowy).

Laureat w latach:

2005
2011
2013
2015
2016

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box