Stalprodukt Zamość Sp. z o.o.

ul. KIlińskiego 86, 22-400 Zamość

84 639 34 41

www.futryna.com.pl

 

Stalprodukt-Zamość Sp. z o.o. to polski zakład produkcyjny działający na rynku od 1997 roku i będący częścią notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy Kapitałowej Stalprodukt S.A. Zamojski zakład jest obecnie jednym z wiodących producentów stolarki otworowej w Polsce, działającym nie tylko na rynku krajowym ale również eksportującym swoje wyroby na rynki zagraniczne. Przedsiębiorstwo od ponad dwóch dekad, stawiając na nieustanny rozwój i dbałość o to, by jego oferta była wszechstronna i odpowiadała aktualnym potrzebom i wymaganiom rynku, z powodzeniem produkuje ościeżnice i drzwi stalowe, bramy garażowe segmentowe i przemysłowe oraz stolarkę aluminiową a także prowadzi hurtową sprzedaż wyrobów stalowych. Firma w ostatnich latach przeprowadziła gruntowną modernizację i automatyzację parku maszynowego znacznie zwiększając możliwości technologiczne, poprawiając jakość oferowanych produktów i  przyśpieszając procesy produkcyjne.

Produktem, który na przestrzeni lat stał się jednym ze znaków rozpoznawczych  i flagową pozycją w ofercie Stalprodukt-Zamość są bez wątpienia drzwi stalowe. Linia drzwi stalowych to szeroki wybór modeli drzwi zewnętrznych, antywłamaniowych, akustycznych i przeciwpożarowych o doskonałych parametrach technicznych, występujących zarówno w ponadczasowej klasycznej stylistyce, jak i w nowoczesnym wzornictwie wpisującym się w najnowsze trendy. Bogata oferta zastosowań a także szeroka gama kolorów, tłoczeń, aplikacji i przeszkleń sprawia, że nasze wyroby są atrakcyjne zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i ogólnym. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort użytkowania przyszłych właścicieli wszystkie produkty posiadają  deklaracje właściwości użytkowych lub krajowe oceny techniczne wymagane na rynku budowlanym.

Tym, czym chcemy się wyróżnić na rynku są: produkty wysokiej jakości, atrakcyjne terminy realizacji zamówień, indywidualne podejście do każdego klienta, szacunek dla naszych partnerów biznesowych. Wśród konkurencji Stalprodukt-Zamość wyróżnia się nie tylko wysoką jakość produktów ale też dużą elastycznością produkcyjną. Zdarzają nam się nietypowe projekty drzwi. Jesteśmy w stanie wyprodukować nawet jedną sztukę jeżeli zajdzie taka potrzeba pozwalając klientowi, w ramach możliwości produkcyjnych, na aktywne uczestniczenie w tworzeniu projektu.  Mamy możliwość dostarczenia drzwi o nietypowych i niestandardowych wymiarach a w roku 2023 wprowadziliśmy do oferty drzwi w nowych intrygujących kolorach również w wersji dwukolorowej.

Certyfikat Solidna Firma to dla nas synonim rzetelności i wiarygodności. Dlatego głęboko wierzymy, że siła tego znaku pozwoli nam w dotarciu do szerszego grona odbiorców oraz w budowaniu pozytywnego wizerunku naszej Spółki jako uczciwego i zaangażowanego przedsiębiorcy. Dzięki niemu wyślemy do wszystkich jasny sygnał, że jesteśmy solidnym, godnym zaufania kontrahentem i pracodawcą.

 

Laureat w latach:

2023

Zgłoś się już dziś


Aby zostać Uczestnikiem Programu prześlij do nas formularz zgłoszeniowy.

Dowiedz się więcej

box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box