Demag Cranes & Components Sp. z o.o.

Demag Cranes & Components Sp. z o.o.

ul. Mińska 63a
03-828Warszawa

 22 33 08 400
 22 33 08 401
 www.demagcranes.pl

Biura Regionalne    
 

Biuro Regionalne w Bytomiu
ul. Konstytucji 116
41-906 Bytom

tel. (32) 39 50 518  
fax (32) 39 50 519

 

 

Biuro Regionalne w Swarzędzu
ul. Cieszkowskiego 33
62-020 Swarzędz
tel. (61) 65 18 915  
fax (61) 65 18 914

Biuro Regionalne we Wrocławiu

ul. Szewska 8
50-122 Wrocław
tel. (71) 37 66 024
fax (71) 37 66 071

 

 

Demag Cranes & Components Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest spółką córką Demag Cranes & Components GmbH z siedzibą w Wetter (w zagłębiu Ruhry), spółki zależnej Demag Cranes AG.

 

Jesteśmy dostawcą urządzeń dźwignicowych oraz komponentów o udźwigu od kilkudziesięciu kilogramów do kilkuset ton. Nasze główne produkty to: suwnice natorowe i podwieszane, jedno- i dwudźwigarowe, wciągniki linowe i łańcuchowe, wciągarki, systemy KBK oraz żurawie słupowe i przyścienne. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dotyczące obiegu materiałów w procesach produkcyjnych oraz magazynowania, udźwigowienie stanowisk pracy, systemy transportu oraz przemieszczania i składowania ładunków na terenie hal produkcyjnych. Realizujemy projekty począwszy od profesjonalnego doradztwa, poprzez projektowanie, montaż, aż po konserwacje, naprawy i modernizacje.

 

Demag Cranes & Components na świecie reprezentowana jest przez około 5000 pracowników w 22 filiach zagranicznych i agencjach w 46 krajach. W  zastosowaniach przemysłowych wykorzystywanych jest ponad 650 000 wciągników i suwnic marki Demag, co sprawia, że firma ta posiada największą na całym świecie bazę.

Laureat w latach:

2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box