Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.

ul. Trylogii 24
01-982 Warszawa

 801000128

 www.ecpp.pl

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. w Warszawie jest wiodącą firmą na RYNKU ODSZKODOWAŃ.

Działa od wielu lat w całej Polsce, gdzie prowadzi sprawy dotyczące m.in. :

 • wypadków komunikacyjnych,
 • wypadków przy pracy,
 • wypadków w gospodarstwach rolnych.

ECPP Sp. z o.o. pomogło uzyskać ODSZKODOWANIA wielu tysiącom Klientów, co przekłada się na doświadczenie w dochodzeniu roszczeń. Posiada własne zaplecze prawne oraz logistyczne pozwalające na kompleksową obsługę osób poszkodowanych. ECPP Sp. z o.o. jest głównym organizatorem i członkiem założycielem Polskiej Izby Odszkodowań.

Zarząd Spółki:

Beata Karwacka –Prezes Zarządu

Andrzej Kesling-Wiceprezes Zarządu

 

ECPP Sp. z o.o. tworzy nowe standardy obsługi Klienta, oparte na rozbudowanych wzajemnych relacjach i dostępie do informacji. Każda osoba poszkodowana posiada dostęp on-line 24h/na dobę, do własnej witryny internetowej, na której może na bieżąco zapoznawać się z etapami prowadzonej sprawy. Każda sprawa ma przydzielonego opiekuna, z którym poszkodowany może się osobiście kontaktować.

ECPP Sp. z o.o. uzyskuje bardzo wysokie odszkodowania sięgające milionów złotych w postępowaniu przedsądowym, jak i sądowym. Wszystko załatwiamy szybko i skutecznie. Zawsze dbamy o interesy osoby poszkodowanej, gdyż jest ona dla nas NAJWAŻNIEJSZA.

Nasza Misja
Pomoc Poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu należnego odszkodowania

Nasz Cel
Spełnianie potrzeb, oczekiwań i wymagań naszych klientów, poprzez stabilną i wysoką jakość oferowanych usług.
Dążymy do tego, aby logo ECPP kojarzyło się z zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym kroku naszej działalności.

 

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. posiada wysoko rozwiniętą strukturę organizacyjną, na którą składają się poszczególne działy:

 • Dział rozwoju i sprzedaży,
 • dział obsługi Klienta,
 • dział marketingu i public relations,
 • dział finansowo-księgowy,
 • dział administracji,
 • dział informatyczny,
 • dział medyczny,
 • dział likwidacji szkód,
 • dział prawny.

Współpracujemy z siecią Kancelarii radcowskich i adwokackich w całej Polsce, wyspecjalizowanych w dochodzeniu odszkodowań przed sądami.

W związku z tym ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PROCESOWĄ.

W dziale rozwoju i sprzedaży współpracujemy z fachowo przygotowanymi do pracy Przedstawicielami, którym zapewniamy szereg szkoleń merytorycznych. W związku z tym i dla nich uruchomiliśmy witrynę internetową .

Jest ona częścią zintegrowanego systemu informatycznego ECPP, który zawiera ciągle rozwijane podsystemy dla Klientów, Pracowników, Przedstawicieli i Kancelarii.

Każdy Przedstawiciel, jak i Partner otrzymuje dostęp do witryny, która umożliwia kompleksowe zarządzanie swoją strukturą oraz pełny monitoring spraw.

Dzięki systemowi on-line nasi współpracownicy mogą wprowadzać sprawy, informacje, dokumenty i wszelkie inne dane, co zapewnia właściwy obieg informacji.

Jest to unikalny system ukierunkowany w 100% na potrzeby Współpracowników, który pozwala na prosty i nowoczesny sposób komunikacji z ECPP.

Serwis jest autorskim programem, opracowanym w całości przez Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o., co umacnia nas jako lidera rynku odszkodowań.

 

 

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2019
2020
2021

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box