Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.

ul. Trylogii 24
01-982 Warszawa

 041 265 11 75
 041 265 12 17
 www.ecpp.pl

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. w Warszawie jest wiodącą firmą na RYNKU ODSZKODOWAŃ.

Działa od wielu lat w całej Polsce, gdzie prowadzi sprawy dotyczące m.in. :

 • wypadków komunikacyjnych,
 • wypadków przy pracy,
 • wypadków w gospodarstwach rolnych.

ECPP Sp. z o.o. pomogło uzyskać ODSZKODOWANIA wielu tysiącom Klientów, co przekłada się na doświadczenie w dochodzeniu roszczeń. Posiada własne zaplecze prawne oraz logistyczne pozwalające na kompleksową obsługę osób poszkodowanych. ECPP Sp. z o.o. jest głównym organizatorem i członkiem założycielem Polskiej Izby Odszkodowań.

Zarząd Spółki:

Beata Karwacka –Prezes Zarządu

Andrzej Kesling-Wiceprezes Zarządu

 

ECPP Sp. z o.o. tworzy nowe standardy obsługi Klienta, oparte na rozbudowanych wzajemnych relacjach i dostępie do informacji. Każda osoba poszkodowana posiada dostęp on-line 24h/na dobę, do własnej witryny internetowej, na której może na bieżąco zapoznawać się z etapami prowadzonej sprawy. Każda sprawa ma przydzielonego opiekuna, z którym poszkodowany może się osobiście kontaktować.

ECPP Sp. z o.o. uzyskuje bardzo wysokie odszkodowania sięgające milionów złotych w postępowaniu przedsądowym, jak i sądowym. Wszystko załatwiamy szybko i skutecznie. Zawsze dbamy o interesy osoby poszkodowanej, gdyż jest ona dla nas NAJWAŻNIEJSZA.

Nasza Misja
Pomoc Poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu należnego odszkodowania

Nasz Cel
Spełnianie potrzeb, oczekiwań i wymagań naszych klientów, poprzez stabilną i wysoką jakość oferowanych usług.
Dążymy do tego, aby logo ECPP kojarzyło się z zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym kroku naszej działalności.

 

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. posiada wysoko rozwiniętą strukturę organizacyjną, na którą składają się poszczególne działy:

 • Dział rozwoju i sprzedaży,
 • dział obsługi Klienta,
 • dział marketingu i public relations,
 • dział finansowo-księgowy,
 • dział administracji,
 • dział informatyczny,
 • dział medyczny,
 • dział likwidacji szkód,
 • dział prawny.

Współpracujemy z siecią Kancelarii radcowskich i adwokackich w całej Polsce, wyspecjalizowanych w dochodzeniu odszkodowań przed sądami.

W związku z tym ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ PROCESOWĄ.

W dziale rozwoju i sprzedaży współpracujemy z fachowo przygotowanymi do pracy Przedstawicielami, którym zapewniamy szereg szkoleń merytorycznych. W związku z tym i dla nich uruchomiliśmy witrynę internetową .

Jest ona częścią zintegrowanego systemu informatycznego ECPP, który zawiera ciągle rozwijane podsystemy dla Klientów, Pracowników, Przedstawicieli i Kancelarii.

Każdy Przedstawiciel, jak i Partner otrzymuje dostęp do witryny, która umożliwia kompleksowe zarządzanie swoją strukturą oraz pełny monitoring spraw.

Dzięki systemowi on-line nasi współpracownicy mogą wprowadzać sprawy, informacje, dokumenty i wszelkie inne dane, co zapewnia właściwy obieg informacji.

Jest to unikalny system ukierunkowany w 100% na potrzeby Współpracowników, który pozwala na prosty i nowoczesny sposób komunikacji z ECPP.

Serwis jest autorskim programem, opracowanym w całości przez Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o., co umacnia nas jako lidera rynku odszkodowań.

 

 

Laureat w latach:

2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box