F.H.U.

F.H.U. “WOJBUD” Wojciech Knapik

ul. Batalionów Chłopskich 7
28-400Pińczów

 41 357 39 53
 41 357 39 53
 www.oknopol.com.pl

Firma WOJBUD powstała 1 lipca 2001 roku i od samego początku swojej działalności prowadziła sprzedaż i usługi z zakresu doradztwa, sprzedaży i montażu stolarki otworowej. Długoletnie doświadczenie, rzetelność usług jak również nieprzerwane szkolenia kadry sprawiły iż firma bardzo szybko stała się jedną z największych w swojej branży firm PONIDZIA . Od roku 2002 firma jest oficjalnym dealerem firmy OKNO-POL KRAKÓW i prowadzi FIRMOWY SALON SPRZEDAŻY tej firmy w Pińczowie, ul.Batalionów Chłopskich 7.

W ofercie naszej znajdziecie Państwo również szeroki wybór wysokiej jakości: profili okiennych i drzwiowych, rolet zewnętrznych, stolarkę drewnianą, aluminiową oraz bogatą propozycję elementów wykończeniowo – dekoracyjnych tj: parapety, roletki, żaluzje, vertikale, osłony rzymskie itp.

0d roku 2004 Firma Wojbud zaistniała również na rynku usług finansowych otwierając i prowadząc jedną z pierwszych w woj. świętokrzyskim placówkę partnerską jednego z największych banków. Obecnie w branży finansowej Firma Wojbud prowadzi placówkę Partnerską Banku Pekao SA.

Laureat w latach:

2011
2012
2013
2014

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box