GREENLAND Technologia EM Sp. z o.o.

GREENLAND Technologia EM Sp. z o.o.

Trzcianki 6
24-123Janowiec

 81 888 53 25
 81 888 53 26
 www.emgreen.pl
Licencjonowany przedstawiciel EMRO Japan na Polskę. Producent preparatów Technologii Efektywne Mikroorganizmy – ekologicznych środków dla rolnictwa, hodowli zwierząt i higieny. Oferuje: preparaty do kondycjonowania gleby; probiotyki dla zwierząt hodowlanych i domowych; ekologiczne środki do higieny pomieszczeń mieszkalnych, gospodarczych, handlowych, usługowych i magazynowych. Sukcesy: wyłączna licencja na produkcję i dystrybucję preparatów EM w Polsce; tytuły: Wojewódzki Lider Biznesu 2009; Przedsiębiorstwo Fair Play 2005, 2006, 2007, 2008; Lider Rynku 2008; Zielona Marka 2009.

Laureat w latach:

2007
2008
2009
2010
2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box