PPF Hasco-Lek S.A.

ul. Żmigrodzka 242E
51-131 Wrocław

 71 352 95 22
 71 352 76 36
 www.hasco-lek.pl

PPF Hasco-Lek S.A. łączy 35-letnie doświadczenie ze światową technologią i jakością leków wytwarzanych w dwóch nowoczesnych fabrykach zlokalizowanych we Wrocławiu i w podwrocławskich Siechnicach. Firma od początku swojej działalności inwestuje w rozwój najnowszych technologii produkcyjnych, a także w promocję swoich wyrobów.

PPF Hasco-Lek S.A. legitymuje się europejskimi certyfikatami potwierdzającymi wysoką jakość produktów: GMP, ISO 22000, ISO 13485 oraz ISO 14001. Jako pierwsze przedsiębiorstwo produkcji farmaceutycznej w Polsce, otrzymało certyfikat GLP (Good Laboratory Practice), przyznawany przez Ministerstwo Zdrowia.  

Od lat jest liderem na polskim rynku farmaceutycznym  pod względem sprzedaży leków OTC i suplementów diety – jedną z 10 czołowych firm.

Laureat w latach:

2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box