Instytut odlewnictwa

Instytut Odlewnictwa

ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków

 12 26 18 111
 12 26 60 870
 www.iod.krakow.pl

Instytut Odlewnictwa jest jednostką badawczą pracującą na zasadach rynkowych, świadczącą usługi dla przemysłu odlewniczego, innych branż przemysłu, instytucji i urzędów oraz partnerów zagranicznych. Usługi Instytutu obejmują wszystkie formy działalności badawczo-wdrożeniowej od planowania i badań wstępnych aż po wdrożenie i analizę ekonomiczną przedsięwzięcia.Działalność Instytutu obejmująca problematykę z zakresu odlewnictwa tak w dziedzinie badań podstawowych, jak i stosowanych, związanych z opracowywaniem nowych tworzyw oraz technologii odlewniczych, a także ekspertyz, realizowana jest przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę naukową.

Laureat w latach:

2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box