Koleje Wielkopolskie

Koleje Wielkopolskie spółka z o.o.

ul. Składowa 5
61-897 Poznań

www.koleje-wielkopolskie.com.pl

Spółka Koleje Wielkopolskie obsługuje linie kolejowe województwa wielkopolskiego, a także niektóre odcinki linii województwa  lubuskiego, kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego.

Przez  pięcioletni okres funkcjonowania Spółka systematycznie podnosiła jakość świadczonych usług pasażerskich publicznego transportu zbiorowego. Skutecznie realizując założenia Organizatora przewozów – Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Spółka oferuje wysoką  jakość i rzetelność realizowanych przewozów, dysponuje kompetentną kadrą pracowników – zarówno w zakresie front-line, jak i zaplecza technicznego.

Nowoczesne pojazdy zakupione przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego,
z których korzysta przewoźnik są jednym z synonimów niezawodnej, nowoczesnej
i punktualnej kolei. Spółka oferuje usługi transportowe przyjazne wielu grupom klientów, co stanowi ciekawą alternatywę dla ruchu kołowego.

Nasz udział w rynku przewóz  pasażerskich systematycznie rośnie. Podobnie  bardzo dobre wyniki badań ankietowych jakie przeprowadzamy wśród podróżnych dwa razy do roku. Warty odnotowania jest fakt rosnącego poziomu zadowolenia podróżnych z świadczonych przez nas usług. Kolejnym dowodem na wysoką pozycję naszej spółki są nasze dotychczasowe wyróżnienia – m.in. Medal Przedsiębiorczości, Złote Godło QI 2014, 2015 i 2016 oraz Certyfikaty ISO.

Wśród niewątpliwych sukcesów wymienić należy czynny udział w budowie zintegrowanego systemu transportu publicznego  – poprzez współtworzenie programu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej (PKM) oraz wdrożenie oferty Bus-Tramwaj-Kolej. Ponadto szczycimy się efektywną komunikacją z naszymi Klientami. Dzięki przeprowadzanym ankietom, interakcji
w mediach społecznościowych i spotkaniom dostosowujemy rozkład jazdy wielu pociągów do oczekiwań rynku. Na uwagę zasługuje także rozszerzenie zakresu serwisowania pojazdów trakcyjnych przez naszych inżynierów i techników. 

Jako firma, która z konsekwencją realizuje wyznaczane sobie, coraz bardziej ambitne, cele, jesteśmy przekonani, iż nasze działania potwierdzą, że Koleje Wielkopolskie to Solidna Firma. Praca wykonywana na wszystkich poziomach przyczynia się do ugruntowania naszej pozycji na rynku usług kolejowych, a wyjątkowa dbałość o jakość usług, jak również wdrożone i realizowane standardy zarządzania, zaowocują kolejnym wyróżnieniem.

 

 

Laureat w latach:

2014
2015
2016
2017
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box