MEDICOR Kabza sp.j.

MEDICOR Kabza sp.j.; Pabianice

ul. Warszawska 6
95-200 Pabianice

 42 215 40 45
 42 227 49 64

Medicor to rodzinna firma z Pabianic posiadająca 3 apteki.

Jedna z aptek jest najstarszą w mieście, powstała w 1896 roku. Właściciele aptek, rodzina Kabzów (mama, syn i synowa) są magistrami farmacji i w biznesie stawiają na niestandardowe działania. Wypracowali m.in. model funkcjonowania aptek oparty głównie o doradztwo farmaceutyczne. Łączą tradycje z nowoczesnością i tworzą apteki z duszą.

Od samego początku swej działalności firma Medicor podąża przede wszystkim za oczekiwaniami swoich pacjentów, dostosowywując prace do ich potrzeb. Stworzyli Centra Dermokosmetyczne i w efekcie firma postrzegana jest jako ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Rodzinie Kabzów udało się zbudować przez 20 lat markę „Medicor”, markę popartą jakością. Stawiają na dobrą komunikacje z pacjentami, dbałość o dobry kontakt z każdym z nich oraz wysoki poziom kompetencji pracowników. Pozwala to na stałe utrzymanie wysokiego poziomu obsługi pacjentów. Efektem wszystkich tych działań są liczne nagrody i wyróżnienia regularnie zdobywane przez Medicor:

– „Apteka Roku” 2002

– dyplom „Czasopisma Aptekarskiego” 2005r. za wzorową realizacje zasad dobrej praktyki edukacyjnej

– wyróżnienie na I Ogólnopolskim Kongresie Managerów Aptek 2009r.

– nagroda specjalna Dni Polskiej Farmacji – Apteka „Pro Futuro” 2010r. za wyznaczanie trendów w polskim aptekarstwie

– II miejsce w rankingu Newsweek Polska 2011r. „Firma Rodzinna Roku”

– tytuł Solidna Firma 2011r. w Programie Gospodarczo-Konsumenckim.

– wyróżnienie Godło Firma Roku 2011

Laureat w latach:

2011

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box