MELEX A&D Tyszkiewicz Sp.j.

MELEX A&D Tyszkiewicz Sp.j.; Mielec

ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

 17 773 81 00
 www.melex.com.pl

Melex A&D Tyszkiewicz Sp. J. jest jednym z najdłużej działających na świecie producentów  pojazdów elektrycznych. Nasza bogata tradycja, historia i doświadczenie zaowocowały  uznaniem klientów na całym świecie oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Od ponad 40 lat produkujemy pojazdy elektryczne, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach. Korzystają z nich zakłady przemysłowe, centra logistyczne, supermarkety, firmy turystyczne, lotniska, dworce kolejowe i autobusowe, szpitale, sanatoria, hotele, ośrodki SPA, restauracje, kwatery agroturystyczne, obiekty sportowe i rekreacyjne, stadiony, pola golfowe, policja, służby leśne i miejskie, placówki pocztowe, szkoły, przedszkola, żłobki, ogrody zoologiczne i botaniczne, a także rolnicy czy leśnicy. Nasze pojazdy bardzo dobrze sprawdzają się również w zamkniętych dla ruchu strefach jak miejskie starówki, parki i rezerwaty przyrody czy przy obsłudze cmentarzy. Precyzja oraz wysoka jakość wykonania naszych produktów to efekt doświadczenia i wysokich kwalifikacji kadry wywodzącej się ze znanej na całym świecie fabryki samolotów – WSK – PZL Mielec.

Pojazdy elektryczne Melex posiadają homologację w kategoriach L7E i L6E, która pozwala na poruszanie się po drogach publicznych w krajach Unii Europejskiej.

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych w tej branży, z jakich osiągnięć jesteśmy szczególnie dumni?

W ciągu 40 lat marka Melex na całym świecie stała się rozpoznawalnym znakiem wysokiej jakości produktów i nowoczesnych, bezpiecznych technologii. Posiadamy sieć dilerów w niemal wszystkich krajach europejskich, a także w Australii, Egipcie, czy w Argentynie. Każdy pojazd tworzony jest pod konkretne zamówienie, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom naszego klienta. Dzięki homologacji L7E i L6E nasze pojazdy mogą poruszać się po drogach publicznych w krajach Unii Europejskiej. Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. Zapewniamy profesjonalny serwis naszych wyrobów i dokładamy wszelkich starań by stale podnosić jakość naszych wyrobów. W tym roku planujemy wprowadzić kolejne nowości, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią ofertę naszej firmy.

Pojazdy marki Melex od lat cieszą się uznaniem klientów z wielu branż zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Tytuł Solidna Firma 2013 pozwoli podkreślić wiarygodność naszej firmy w kontaktach z dotychczasowymi i nowymi klientami.

Laureat w latach:

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box