MELEX A&D Tyszkiewicz Sp.j.

MELEX A&D Tyszkiewicz Sp.j.; Mielec

ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

 17 773 81 00
 www.melex.com.pl

Melex A&D Tyszkiewicz Sp. J. jest jednym z najdłużej działających na świecie producentów  pojazdów elektrycznych. Nasza bogata tradycja, historia i doświadczenie zaowocowały  uznaniem klientów na całym świecie oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Od ponad 40 lat produkujemy pojazdy elektryczne, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach. Korzystają z nich zakłady przemysłowe, centra logistyczne, supermarkety, firmy turystyczne, lotniska, dworce kolejowe i autobusowe, szpitale, sanatoria, hotele, ośrodki SPA, restauracje, kwatery agroturystyczne, obiekty sportowe i rekreacyjne, stadiony, pola golfowe, policja, służby leśne i miejskie, placówki pocztowe, szkoły, przedszkola, żłobki, ogrody zoologiczne i botaniczne, a także rolnicy czy leśnicy. Nasze pojazdy bardzo dobrze sprawdzają się również w zamkniętych dla ruchu strefach jak miejskie starówki, parki i rezerwaty przyrody czy przy obsłudze cmentarzy. Precyzja oraz wysoka jakość wykonania naszych produktów to efekt doświadczenia i wysokich kwalifikacji kadry wywodzącej się ze znanej na całym świecie fabryki samolotów – WSK – PZL Mielec.

Pojazdy elektryczne Melex posiadają homologację w kategoriach L7E i L6E, która pozwala na poruszanie się po drogach publicznych w krajach Unii Europejskiej.

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych w tej branży, z jakich osiągnięć jesteśmy szczególnie dumni?

W ciągu 40 lat marka Melex na całym świecie stała się rozpoznawalnym znakiem wysokiej jakości produktów i nowoczesnych, bezpiecznych technologii. Posiadamy sieć dilerów w niemal wszystkich krajach europejskich, a także w Australii, Egipcie, czy w Argentynie. Każdy pojazd tworzony jest pod konkretne zamówienie, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom naszego klienta. Dzięki homologacji L7E i L6E nasze pojazdy mogą poruszać się po drogach publicznych w krajach Unii Europejskiej. Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. Zapewniamy profesjonalny serwis naszych wyrobów i dokładamy wszelkich starań by stale podnosić jakość naszych wyrobów. W tym roku planujemy wprowadzić kolejne nowości, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią ofertę naszej firmy.

Pojazdy marki Melex od lat cieszą się uznaniem klientów z wielu branż zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Tytuł Solidna Firma 2013 pozwoli podkreślić wiarygodność naszej firmy w kontaktach z dotychczasowymi i nowymi klientami.

Laureat w latach:

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box