Paradowscy AMP S. J.; Warszawa

ul. K. Jagiellończyka 1
02-496 Warszawa

 www.paradowscy.pl

Firma Paradowscy AMP powstała w latach 40-tych jako zakład naprawy silników okrętowych w Szczecinie. W ciągu zaledwie kilku lat podstawą działalności firmy stała się specjalistyczna prodkcja zaworów do silników spalinowych a jej siedziba została przeniesiona do Warszawy. Stały wzrost sprzedaży zaworów i rosnące zainteresowanie klientów produktem wpłynęło na podjęcie przez właścicieli decyzji o otwarciu drugiego zakładu w Kurowie niedaleko Ostrowca Świętokrzyskiego. Znaczne zwiększenie potencjału produkcyjnego w oparciu o międzynarodowe standardy nastąpiło poprzez zakup maszyn i wprowadzenie nowoczesnych technologii m.in.impulsowego azotowania plazmowego wg technologii IMP. Obecnie Paradowscy AMP jest producentem 2 mln zaworów rocznie. Wysoka jakość produktów ugruntowała pozycję firmy na rynkacj światowych. Utrzymanie produkcji na najwyższym poziomie zapewnia posiadany w firmie system jakości ISO 9001 i 2008 oraz zespół wykształconych i kompetentnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Współpraca firmy AMP z klientami opiera się na szacunku i zaufaniu a jej oferta przyciąga wszystkich, którzy cenią sobie produkty wysokiej jakośći za rozsądną cenę.

Laureat w latach:

2002
2014

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box