paw druk

PAW DRUK Sp. z o.o. DRUKARNIA

ul. Obornicka 49a
62-002 Suchy Las
tel.: 61 843 38 10
fax.: 61 843 38 12

www.pawdruk.pl

Drukarnia  PAW DRUK Spółka z o.o. prowadzona przez Wojciecha Strugarka i Andrzeja Saenger istnieje na rynku ponad 28 lat świadcząc kompleksowe usługi poligraficzne. Drukarnia specjalizuje się w produkcji materiałów POS, wielobarwnych opakowań, folderów, katalogów, broszur, książek, etykiet, plakatów, ulotek itp.

PAW DRUK – to nie tylko druk, to również studio graficzne. Pomysł, kreacja i wykonanie poparte dużym doświadczeniem. Oferuje druk UV, offsetowy, cyfrowy i sitodruk w najwyższej jakości. Niskie ceny i krótkie terminy. Druk na różnych podłożach i różnorodność wykończeń. Sukcesy: ISO 9001:2015, ISO 12647.

Klientami zakładu są agencje reklamowe, przedsiębiorstwa z branży FMCG, bardzo dobrze znane na rynku polskim firmy produkcyjne i usługowe z branży budowlanej, instalacyjnej, finansowej, a także klienci indywidualni. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i kreatywność pracowników PAW DRUK sprawia, że przygotowują oni indywidualne i optymalne warianty rozwiązań w zakresie materiałów reklamowych, począwszy od logo poprzez wizytówki, katalogi, na bilbordach kończąc.

Wizytówką PAW DRUK jest stała współpraca z największymi firmami działającymi na terenie całego kraju i zagranicą, do grona których należą: Nivea – Polska, Novol, Euro Bank, Grupa Beiersdorf czy Rockwool.

Produkcja odbywa się w siedzibie drukarni w Suchym Lesie, przy ul. Obornickiej 49A oraz w oddziale w Gnieźnie, przy ul. Reymonta 14.

Na tle innych firm w branży wyróżnia nas indywidualne podejście do zleceń, duża elastyczność, krótkie terminy realizacji. Właściciele firmy stawiają na nowe, nowoczesne maszyny, przez co odwzorowanie druku jest proste, a sam druk jest najwyższej jakości. Jesteśmy szczególnie dumni z naszego najnowszego zakupu, czyli z maszyny offsetowej H-UV, innowacyjnej w skali Europy, co pozwoliło nam zdobyć Klientów z obszarów, które dotychczas nie były dla nas dostępne. Obecnie specjalizujemy się w druku na tworzywach sztucznych i papierach metalizowanych.

W programie Solidna Firma bierzemy udział już nie pierwszy raz. Tytuł możliwy do zdobycia jest bardzo pozytywnie postrzegany przez naszych obecnych Klientów, a także tych z którymi prowadzimy rozmowy handlowe. 

 

 

Laureat w latach:

2002
2003
2004
2007
2009
2018

Certyfikaty dla firm

W ramach programu Solidna Firma przyznajemy certyfikaty dla firm, które świadczą o tym, że wyróżnione przedsiębiorstwa oferują najwyższą możliwą jakość obsługi i przestrzegają wszelkich standardów. To także dokument, który informuje kontrahentów oraz klientów, że firmę, z którą chcą nawiązać współpracę, charakteryzuje wyjątkowa rzetelność, fachowość oraz wiarygodność. Tytuł Solidnej firmy cieszy się sporym prestiżem i rozpoznawalnością wśród opinii publicznej.

Certyfikat solidności

Wystawiane przez nas certyfikaty uczciwości pomagają w kreowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i stanowią dodatkowy atut w oczach potencjalnych klientów. W przypadku naszego programu nie ma możliwości, żeby Certyfikaty Solidnej Firmy otrzymali przypadkowi przedsiębiorcy. Przyznajemy je bowiem wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy pozytywnie przejdą naszą weryfikację, obejmującą trzy etapy. Dopiero odpowiednia ocena dokonana przez Kolegium, w którego skład wchodzą eksperci w dziedzinie gospodarki skutkuje spełnieniem wymaganych warunków. Certyfikaty są zatem dowodem na to, że firma jest godna polecenia, przejrzysta i przede wszystkim uczciwa.

Wyróżniamy przedsiębiorców, którzy wpisują się w koncepcję społecznej odpowiedzialnej biznesu i promują postawę CSR w Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy niezależnie od branży do składania wniosków o przyznanie certyfikatu wiarygodności biznesowej. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne formularze do pobrania i wypełnienia. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box