paw druk

PAW DRUK Sp. z o.o. DRUKARNIA

ul. Obornicka 49a
62-002 Suchy Las
tel.: 61 843 38 10
fax.: 61 843 38 12

www.pawdruk.pl

Drukarnia  PAW DRUK Spółka z o.o. prowadzona przez Wojciecha Strugarka i Andrzeja Saenger istnieje na rynku ponad 28 lat świadcząc kompleksowe usługi poligraficzne. Drukarnia specjalizuje się w produkcji materiałów POS, wielobarwnych opakowań, folderów, katalogów, broszur, książek, etykiet, plakatów, ulotek itp.

PAW DRUK – to nie tylko druk, to również studio graficzne. Pomysł, kreacja i wykonanie poparte dużym doświadczeniem. Oferuje druk UV, offsetowy, cyfrowy i sitodruk w najwyższej jakości. Niskie ceny i krótkie terminy. Druk na różnych podłożach i różnorodność wykończeń. Sukcesy: ISO 9001:2015, ISO 12647.

Klientami zakładu są agencje reklamowe, przedsiębiorstwa z branży FMCG, bardzo dobrze znane na rynku polskim firmy produkcyjne i usługowe z branży budowlanej, instalacyjnej, finansowej, a także klienci indywidualni. Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i kreatywność pracowników PAW DRUK sprawia, że przygotowują oni indywidualne i optymalne warianty rozwiązań w zakresie materiałów reklamowych, począwszy od logo poprzez wizytówki, katalogi, na bilbordach kończąc.

Wizytówką PAW DRUK jest stała współpraca z największymi firmami działającymi na terenie całego kraju i zagranicą, do grona których należą: Nivea – Polska, Novol, Euro Bank, Grupa Beiersdorf czy Rockwool.

Produkcja odbywa się w siedzibie drukarni w Suchym Lesie, przy ul. Obornickiej 49A oraz w oddziale w Gnieźnie, przy ul. Reymonta 14.

Na tle innych firm w branży wyróżnia nas indywidualne podejście do zleceń, duża elastyczność, krótkie terminy realizacji. Właściciele firmy stawiają na nowe, nowoczesne maszyny, przez co odwzorowanie druku jest proste, a sam druk jest najwyższej jakości. Jesteśmy szczególnie dumni z naszego najnowszego zakupu, czyli z maszyny offsetowej H-UV, innowacyjnej w skali Europy, co pozwoliło nam zdobyć Klientów z obszarów, które dotychczas nie były dla nas dostępne. Obecnie specjalizujemy się w druku na tworzywach sztucznych i papierach metalizowanych.

W programie Solidna Firma bierzemy udział już nie pierwszy raz. Tytuł możliwy do zdobycia jest bardzo pozytywnie postrzegany przez naszych obecnych Klientów, a także tych z którymi prowadzimy rozmowy handlowe. 

 

 

Laureat w latach:

2002
2003
2004
2007
2009
2018

Zgłoś się już dziś

Aby zostać Uczestnikiem Programu pobierz formularz zgłoszeniowy i prześlij faxem lub emailem.

Dowiedz się więcej
box

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące procesu
certyfikacji zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej
box